Free Porn
Pondělí, 24 června, 2024
Home Nezařazené V Evropě začala válka

V Evropě začala válka

Dánsko, Norsko, Švédsko, Velká Británie, Německo, Francie … a další, ještě nedávno hrdé, evropské země umírají pod nánosem multikulturního socialismu, který jim pod volebními sliby sociálního státu, jistot, budoucí prosperity a etnicky obohacené společnosti nových imigrantů, kteří budou vydělávat na důchody, přinesla banda politických demagogických neomarxistických psychopatů, neváhajících pro své erární šmelinářství a plná koryta obětovat vlastní národy.

Propagandistická zástěrka cesty k  modernímu státu sociálních jistot byla okopírována od „nejlepších“ tvůrců Potěmkinovských vesnic komunistického totalitního systému. Obereme (zdaníme) zbohatlické vykořisťovatele a budeme rozdávat dobro zadarmo všem. Tedy těm, kteří nám svými volebními hlasy pomohou držet se co nejdéle v sedle. Pokud na naše páchání všeobecného dobra nebude stačit množství takto získaných cizích peněz, zdroje si vytvoříme. Půjčíme si na úkor našich dětí nebo hlasy nakoupíme importem „potřebných“  z jiných krajů (a mravů).

Vzhledem k tomu, že se tato politika fabiánského socialismu podávaného plíživou salámovou metodou vládnoucím oligarchům v Evropě osvědčila,ztratila mocenská věrchuška veškeré zábrany. Ve všech zemích EU máme větší či menší dávku socialismu, multikulturně obohaceného. Všude je likvidována tradiční střední produktivní třída původní společnosti a je nahrazována sociálními erárními parazity z domácích sluníčkových dobroserů, vycvičených neokomunistickými sociálně demokratickými partajemi různých jmen, nebo ekonomickými přistěhovalci nekompaktibilních kultur, kteří za sociální úplatky drží své dávkodárce u mocenských koryt.

Výsledky tohoto demagogicko-populistického podvodu na tvorbu demokratické volební většiny, neochvějně věřící ve všeobjímající moudrý stát, který ji provede od kolébky do hrobu pomocí tisíců zákazů, příkazů, regulací či nařízení a sebere jí odpovědnost, sebevědomí i osobnost, začínáme dnes vidět stále jasněji. Parazitická lůza navyklá na krmné dávky z erárních penězovodů si začíná Evropu přizpůsobovat ku obrazu svému. Je žádostiva stále většího a většího daňového okrádání, sociálně „spravedlivého“ přerozdělování i multikulutrního obohacování.

Připosraná, politicky korektní vládnoucí „elita“, jenž si navykla na výhody papálášského socialismu, který jí nechal vydělávat nepředstavitelné korupční peníze ze zdrojů, které přeci jsou, a který ji nechal porodit chobotnici mafiánských vztahů s kmotrovsko-šmelinářskou skupinou politických podnikatelů, závislých na státním penězovodu, má tedy najednou v ulicích svých měst problém. Jejich elektorát se začíná stále hlasitěji hlásit o svůj díl slibovaných přerozdělovaných pomejí.

Chce míti šťastné zítřky ihned! Již se jim nechce čekat doma na kavalci, při zívání v neziskovce, při kavárenských pseudointelektuálních debatách o nesmrtelnosti chrousta či při studiu Koránu na směšné erární almužny. Chce to mít všechno zadarmo tady a teď! Chce to mít po svém! Zlikvidovat všechny ty rasistické, xenofobní, vykořisťovatelské kurvy, co jim brání svým životním a pracovním postojem v cestě ke slibovanému multikulturnímu socialistickému ráji!

A tak se likviduje.  Na přání „sociálně potřebných“, politicky korektně, v zájmu humanismu, v zájmu šťastného soužití evropských národů. Likviduje se drobné a střední podnikání, národní hrdost, racionální myšlení, svobodné vyjadřování. Jakýkoliv náznak odporu proti hlavnímu propagandistickému proudu je kriminalizován. Na druhé straně však ten samý hlavní propagandistický proud omlouvá veškerá zvěrstva páchaná socialistickými dobrosery i multukulturními, hlavně islámskými, obohacovači. Dokonce opatrně a tiše našlapuje i v případech teroristických řádění, násilností či vražd.

Oba póly společnosti se tak výrazně radikalizují. Jedni z přirozeného strachu o své holé živobytí, druzí s vymytými mozky o svých nezadatelných „právech a nárocích“ v sociálně multikulturní společnosti. Střetů bude přibývat a evropským neokomunistickým socialistům pomalu docházejí cizí peníze, ony zdroje, které mají udržet sociální smír. Válka v Evropě právě začala!

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz (diskuse bez registrace)

 Související články:

Jak se bránit islámské invazi?

Budeme multikulti do doby, než se začne vraždit i v Praze?

PEGIDA jsme s vámi!

 

Karel Kříž vyšlo na:

V Evropě začala válka

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
176
0
Would love your thoughts, please comment.x