Free Porn
Pátek, 21 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace V Itálii po Salvinim je to zase evropsky krásné jako kdysi. Loď...

V Itálii po Salvinim je to zase evropsky krásné jako kdysi. Loď neziskovky je vítána, aby vyložila dalších 182 migrantů

NA PALUBĚ OCEAN VIKING (AP) – Loď vezoucí 182 migrantů sebraných ze Středozemního moře v neděli uvedla, že jí Itálie dala povolení, aby své pasažéry vyložila na Sicílii.

K italskému rozhodnutí přijmout Ocean Viking dochází před pondělním setkáním, kterého se na Maltě zúčastní francouzští, němečtí a italští úředníci. Tito činitelé se pokusí o provizorní dohodu jak vyřešit to váznutí, kvůli kterému v uplynulém roce migranti posbíraní loděmi neziskovek z moře trčeli celé dny i týdny na moři.

Pod norskou vlajkou se plavící loď Ocena Viking se účastní operace hledání a záchrany spolu s SOS Mediterranee a s Lékaři bez hranic už od 17. září, kdy z člunů ve středním Středomoří posbírala 217 lidí. Všichni tito migranti odpluli z Libye.

Člen Evropské unie Malta v pátek dovolila vylodění 35 migrantů, ale těch 182 dalších na palubě lodi už odmítla vzít. Itálie také referovala o požadavku této lodi ostatním evropským zemím, než pak v neděli večer oznámila, že loď smí zamířit do přístavu Messina.

Tato loď by měla v úterý ráno dorazit do sicilského přístavu, aby zde vyložila zachráněné. Ti jsou převážně ze subsaharské Afriky a patří k nim i novorozené děťátko a 13 dalších dětí ve věku do 15 let.

Podle Mezinárodní organizace pro migraci letos do Itálie po moři dorazilo 6 570 migrantů a 2 260 na Maltu. Obě tyto země, které jsou nejbližším bodem pro překročení Středozemního moře, chtějí od ostatních členů EU, aby se o tyto lidské náklady spravedlivě podělily.

Tento blok 28 národů však zatím ještě dohodu o automatickém systému určujícím, kam se migranti smí umisťovat a potenciálně tam žádat o azyl, nedosáhl.

Politici upřednostňující blokování přístupu těmto lodím neziskovky obviňují ze spolčení s pašeráky.

ANNE CHAON/AFP/Getty Images

BREITBART LONDON

22 Sep 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/09/22/business-as-usual-ngo-ship-allowed-to-land-another-182-migrants-in-post-salvini-italy/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x