Free Porn
Neděle, 23 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS V Německu 9 zraněných po útoku syrského migranta pomocí náklaďáku

V Německu 9 zraněných po útoku syrského migranta pomocí náklaďáku

Aktualizace ve 14:20: Německo tento incident klasifikovalo jako teroristický čin, uvádí veřejnosprávní vysílání této země s odvoláním na oficiální činitele.

*  *  *

Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Syrský migrant ve 30. letech věku během výkřiků, kdy arabsky volal něco o Alláhovi, vjel v německém městě Limburg náklaďákem do osobáků, přičemž zranil 9 lidí.

Podezřelý se odpojil s bílým nákladním Mercedesem z kolony, než s ním prudce zrychlil, aby najel do ostatních vozů stojících na dopravních světlech. Svědkové místním médiím řekli, že náklaďák před nárazem značně zrychlil, a pak nárazem rozdrtil několik osobních vozů a trosky se roztrousily po chodníku.

Svědkové říkali, že terorista, mluvící arabsky, několikrát zvolal „Alláh“.

Je zázrak, že toho chlapa nenapadlo vrazit do chodců, to by bezpochyby přineslo daleko více mrtvých.

Skutečnost, že tento azylant byl syrský migrant, nejspíš povede k další kritice Angely Merkel kvůli její politice otevření německých hranic v roce 2015 pro asi 2 miliony „uprchlíků“, z nichž mnozí byli ze Sýrie.

K nejsmrtonosnějšímu útoku náklaďákem došlo na Vánoce 2016 v Berlíně, kdy neúspěšných žadatel o azyl z Tuniska zabil 12 lidí a 56 dalších zranil.

Minulý týden při teroristickém útoku na policejní stanici ve francouzské Paříži zde pracující konvertita k islámu radikalizovaný propagandou ISIS nožem zabil 4 lidi.

*  *  *

by Tyler Durden

Tue, 10/08/2019 – 08:20

Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/9-injured-germany-after-syrian-migrant-uses-truck-terrorist-attack

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
2
0
Would love your thoughts, please comment.x