Free Porn
Neděle, 21 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS LGBTQI V Paříži feministky útočí na další protestující za upozornění na studii ukazující,...

V Paříži feministky útočí na další protestující za upozornění na studii ukazující, že 52% znásilňujících jsou migranti

Ženy prohlášené za „fašistky“ vyhnány z demonstrace.

Při protestech v Paříži na mladé ženy upozorňující na vládní studii, která ukazuje, že 52 procent podezřelých ze znásilnění v Paříži jsou cizinci, zaútočily feministky a označily je za „fašistky“.

Dvě mladé ženy s transparenty nesly transparenty s nápisy „52% znásilňujících jsou cizinci“ a „Kolín, Rotterdam a brzy i Panam“ (slangový název pro Paříž).

Feministky ala tyto ženy napadly, ukradly jim jejich transparenty, vyhnaly je a pak skandovaly: „Feministky, ne fašistky“ a „fašistky vypadněte“, když ty mladé ženy násilně zastrašovaly a přinutily je utéct.

https://twitter.com/DamienRieu/status/1198650878149963776

„Připomínka: Přišly jsme na tu demonstraci, abychom se vyjádřily proti násilí na ženách a abychom hlasitě vyslovily, co si všichni o profilu obvyklých útočníků myslí, ale ne všechny ženy z NousToutes to přijaly,“ prohlašuje Nemesis, přičemž Nemesis je skupinou za tímto protestem.

Tyto transparenty jsou připomínkou studie z roku 2016 vedené francouzskými Národními pozorovateli zločinnosti a reakcí trestní spravedlnosti (INDRP), která zjistila, že 52 procent podezřelých ze znásilnění v Paříži byli „cizí státní příslušníci,“ což je fakt, který uznává i levicová VICE.

Tento incident byl v reakci na připomínku, co se stalo v Kolíně po masovém obtěžování a znásilňování asi 1200 žen na Nový rok 2015 muži „arabského nebo severoafrického vzezření,“ na což tehdy feministky reagovaly návštěvou místního migračního centra s rozdáváním květin a omluvami migrantům za tu „xenofobii“.

„Zatímco feministky při svých pochodech nechtějí slyšet, kdo „páchá ta znásilnění“ – jak už to řekl náš prezident – tak mají spíš zájem o natřásání svých poprsí na náhodné přihlížející, aby tak údajně „protestovaly“ proti patriarchátu,“ uvádí Chris Menahan.

https://twitter.com/AudreyFilm/status/1198572563049459712/photo/1

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
November 25, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/paris-feminists-attack-other-protesters-for-highlighting-study-showing-52-of-male-rapists-are-migrants.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x