Free Porn
Pátek, 14 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS V teroristickém vyšetřování stětí francouzského učitele sedm lidí vydali soudu

V teroristickém vyšetřování stětí francouzského učitele sedm lidí vydali soudu

Ve středu bylo před soudce předvedeno sedm lidí včetně dvou nezletilých v rámci probíhajícího justičního vyšetřování hrůzné vraždy francouzského učitele Samuela Patyho minulý týden, řekl Reuters činitel úřadu proti-teroristické prokuratury.

Patymu 18letý čečenský azylant zastřelený policií v pátek 16. října před jeho pracovištěm brutálně uřízl hlavu, což francouzská vláda potvrdila jako teroristický incident asi inspirovaný fatwou vydanou francouzským klerikem.

Francouzské úřady přes víkend zatkly 11 lidí včetně čtyř příbuzných útočníka, migranta z Čečeny, 18letého Abdoullakha Abouyezidovitche Anzorova.

Útočník k odříznutí učitelovy hlavy použil velikánský nůž, neboť učitel se stal předmětem štvanice po stížnostech žáků, že ukazoval karikatury proroka Mohammada od Charlie Hebdo, což je podle islámského náboženství hříšný čin.

Už jsme uváděli, že úřady zkoumají, jakou roli sehrála při tomto útoku sociální média, protože video vybízející rodiče k akci zhotovené jedním z rodičů se stalo v muslimské komunitě virální. Jeden z Patyho žáků je podezřelý, že ho na Facebooku odhalil a naléhal na muslimské rodiče, aby zařídili jeho vyhození.

Mluvčí dolní sněmovny parlamentu řekl televizi BFM TV, že rodiče by se měli „držet dál od školy a nechat učitele být. Učitelům je nutno dát plnou autoritu.“

Prokurátoři tvrdí, že útočník oslovil pár Patyho studentů před školou a žádal je, aby mu toho učitele ukázali, až opustí školu na cestě domů. Ti žáci byli mezi těmi vydanými soudu.

Francouzský prezident Emmanuel Macron řekl, že vede válku se „separatismem,“ čímž mluvil o islamistickém extremismu v zemi. Řekl, že mešita v severovýchodním předměstí Paříže bude ve středu v noci za šest měsíců zavřená. Tato mešita zvaná Velká mešita Paninu je obviněna z vystavení toho videa na sociální média.

Vyšetřovatelé se pokouší zjistit, jak útočník žijící v městě Evreux v Normandii asi hodinu a půl západně od Paříže zařídil střetnutí s učitelem a nakolik bylo to stětí hlavy předem zorganizované.

A nám pořád není jasné, proč facebookové algoritmy nebo zaměstnanci dovolili, aby videa hanící Patyho mohla na jejich platformě cirkulovat?

by Tyler Durden

Wed, 10/21/2020 – 10:20

Konec formuláře

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/seven-people-handed-over-judge-terror-probe-beheaded-french-teacher

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x