Free Porn
Úterý, 25 června, 2024
Home Nezařazené Varování před zloději revolucí (křičícími "chyťte zloděje!")

Varování před zloději revolucí (křičícími “chyťte zloděje!”)

NEpodporujme vznik účelového manifestu „Veřejnost proti korupci“ podporovaný kontroverzní bandou nastrčených obhájců cizích zájmů vojensko-průmyslového komplexu. Chceme snad skočit na vějičku konstruktérům barevných revolucí?
Operace „Veřejnost proti korupci“, leč na první pohled bohulibá akce, bude bohužel spíše zcela nedůvěryhodnou a nepřijatelnou pátou kolonou lidí kolem nařčeného korupčníka v kauze ProMoPro, defraudanta a označeného vlastizrádce Alexandra Vondry, kteří jsou s ním a dalšími agenty Trilaterální komise, Bilderbergu a jestřábů zahraniční zbrojní lobby, vzájemně propojeni. Pro některé snad ještě poslední možnost nasednout do „revolučního“ výtahu k moci, který je vyveze zpět na výsluní politické moci.
Petiční výbor této „spontánní“ iniciativy to zřetelně naznačuje. Odmyslíme li si totiž obligátní stafáž umělců, kteří mají být 20 let po revolučním fiasku, nadále někomu zárukou mravnosti, (tzv. ověřený koktejl z osobností veřejného života a politiky), zůstanou tam výhradně exponenti, kteří zde prosazovali cizí zájmy a deinstalaci státní svébytnosti republiky, například Vondrův radar (Gabal), či jsou jinak spjatí se subverzivní osou CIA/CFR/NED/USAID/Freedom House – Woolsey – Havel, sdružující se dlouhodobě s Vondrou v lóžích typu Lípa, Osma, Fórum 2000, nadace Bohemiae, atd. Tato osa je zaměřena na de-konstrukci suverenity a transfer moci z národní úrovně demokratické směrem k úrovni nadnárodní, kde již déle není řeč o volených zastupitelích z řad občanů, ale o neprůhledných zákulisních machinacích neokorporativních nadnárodních soukromých zájmových skupin, jakými jsou zejména finanční, těžařské, zbrojní a farmaceutické lobby.

Petiční výbor se totiž skládá z velice nedůvěryhodných entit:

 • Jiří Pehe politolog – rezident, pseudolevicový reakcionář úzce napojený na SSA, machiavelistický manipulátor veřejného mínění, nejnověji protagonista levicového think-tanku Bohuslava Sobotky CESTA. (odtud podpora tušícího/netušícího Sobotky této akci (cf.). Od roku 2005 je členem správní rady Open Society Fund magnáta Soroše.
 • Hana Marvanová advokátka – politická vykopávka z Vondrovy diskusní lóže OSMA a předlistopadové enturáže VH. Ex-předsedkyně Unie Svobody
 • Ivan Gabal sociolog – radarový politruk, příštipkář, manžel Jany Hybáškové – vojenská rozvědka ČLA.
 • Martin Čáslavka sociální podnikatel – ex-manager žvejkačkového imperia Wrigley, samozvaný „enviromentalista“ hrobař primátora Korytáře, bratr  Jiřího „larvy“ Čáslavky – ex-poradce Schwarzenberga, ex unionisty. Politický hochstapler.
 • Petr Drulák (nájemný) politolog – exponent potenciální další barevné revoluce v režii CIA.
 • Monika MacDonagh-Pajerová, rezidentka, sestra Kateřiny Jau Jau – poradkyně Nečase
 • Jan Ruml publicista, „otec“ Kubiceho, novopečený účelový člen SZ. Cf. kauza bratři Helbigové. Ex-předseda Unie Svobody.
 • Jiřina Šiklová socioložka – pomatená aktivistka ve službách V.H.
 • Dalšími signatáři jsou například: samozřejmě mravokárce, velebný pán Tomáš Halík, další člen oněch zmíněných lóží…
 • Markéta Reedová paradoxně z Věcí Veřejných, ex – „The Financial Times“ (hlásná trouba NWO) – ex SNK/ED, eurohujerské to seskupení v žoldu zahraničních zpravodajských služeb (viz článek), nenapomáhala v Bémově kabinetu rozkrádání peněz magistrátu předraženými zakázkami typu Tunel Blanka, etc?

Ošálit hromadu slušných lidí, kteří nesouhlasí s korupcí a mizérií v politice pak už nebude těžké. Stavu, v jakém se společnost nachází, morálního úpadku elit, nedostatku alternativ a nehorázné blazeovanosti politického establishmentu, máme skutečně všichni dost. Veřejnost proti korupci je čítankový příklad infiltrace občanských iniciativ agenty cizích zájmů a přetvoření skutečného a upřímného proudu v „kontrolovanou“ opozici. Jak hanebné ale zároveň jak průhledné! Připomeňme si, že i Karel Schwarzenberg byl do Senátu kandidován Unií svobody a nyní sedí v kritizované vládě na postu ministra zahraničí. Znovu zde vidíme strategii „nedávat všechna vajíčka do jednoho košíku“.
V zásadě reinkarnace Unie Svobody…- tak jak se za dnů Havlovy prodloužené ruky Bursíka, přelila do SZ a vedla ke konci věrohodnosti Zelených, se nyní, coby věrný nástroj zaoceánské zbrojní a surovinové lobby angažuje ke „stabilizaci“ českého politického prostoru v zájmu věci. Věc je zde nadcházející světová válka, ve které bude impérium potřebovat každého spojence. Takže je to jen jedna velká finta protagonistů Nového Světového řádu, převlečená za revolucionáře. Naprostá habaďůra těch samých lidí, kteří již jednou tuto zemi zhuntovali a rozkradli. Ostražitost před touto iniciativou je proto na místě. Je to vskutku absurdní podnik!

Zdroje:

 1. Diskuzní fórum Osma Alexandra Vondry
 2. Pavel Frost: Revoluční Past
 3. Šuranský: Kdo je Jiří Pehe
 4. Jaroslav Novotný: Hana Marvanová a všichni její muži
 5. Adam Bartoš: Nový světový řád a jeho čeští protagonisté (II.) Češi na Bilderbergu
 1. O cílené infiltraci protestních hnutí zde:
 2. State and corporate infiltration of radical groups and movements
 3. SYRIA: Who is Behind The Protest Movement? Fabricating a Pretext for a US-NATO “Humanitarian Intervention”
 4. The Protest Movement in Egypt: “Dictators” do not Dictate, They Obey Orders
 5. Mr Sarkozy And The CIA
 6. Operation Sarkozy: How the CIA Placed One of its Agents at the Presidency of the French Republic
 7. Recycle Al Qaeda to stop the Arab Spring
 8. The Middle East counter-revolution
 9. In Bed With NED – The National Evisceration of Democracy
 10. Soft and Undercover Coups d’État – The Albert Einstein Institution: non-violence according to the CIA
 11. Kontrola globální ekonomiky: Bilderberg, Trilaterální komise a Federální rezervy

Daniel Solis je čestný člen klubu Reformy.cz

Poznámka redakce:

Zábavné je pozorovat, jak se na facebookových stránkách iniciativy „Veřejnost proti korupci“ objevuje současně podpora iniciativy Vymněte politiky (PR agentury lidí okolo TOP 09 a Věcí veřejných), Změn Politiku (pseudosvobodné forum financované fondem George Sorosa) a iniciativy ProAlt (revolucionářské aktivity ČSSD)

Kam dál:

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x