Free Porn
Pátek, 21 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Ve Francii vyučují islamističtí radikálové studenty na veřejných školách

Ve Francii vyučují islamističtí radikálové studenty na veřejných školách

Na obrázku: MUSLIMOVÉ ZAVRHUJÍ DEMOKRACII A SEKULARISMUS!

Necelý týden po teroristickém útoku v policejním ústředí v Paříži oznámil francouzský ministr národního školství Jean-Michel Banquer, že za islámskou radikalizaci bylo v roce 2018 nahlášeno tucet učitelů ve školách.

„Takové případy se mohou lišit svojí intenzitou. Jsou to ovšem věci, které u nás začínají budit ostražitost,“ řekl Blanquer při čtvrtečním interview s francouzským rádiem Europe 1.

„Existují určité hodnoty, které se musí ve školách respektovat, a když se respektovat nebudou, když nám tam bude docházet k proti-republikánským kázáním, tak pro takové dospělé, tam nemůže být místo, aby takoví vedli děti,“ dodal ministr školství.

Blanquer zmiňoval případ v Torcy na pařížském předměstí Seine-et-Marne, kde učitel a zároveň imám, který vede soukromou mešitu, pronášel „proti-republikánské řeči.“ Tento pedagog byl později ze svého učitelského místa vyhozen.

Také profesor dějepisu a zeměpisu pracující na vysoké škole ve stejné neblaze proslulé no-go zóně (Seine-Saint-Denis) promlouval o tom, že si myslí, že někteří z jeho kolegů se už radikalizovali.

„Učitelský sbor není vůči radikalizaci imunní,“ řekl tento profesor s dodatkem, že jeden z jeho muslimských kolegů si odmítá potřásat rukama s ženami.

Ovšem u studentů je radikalizace daleko častější, když už byly zadokumentovány nejméně tisíce případů radikalizace studentů.

Francouzské úřady už asi začínají mít větší obavy, že jim radikální islám začíná prolínat do sektoru zaměstnanců veřejné správy v zemi. Minulý týden zaměstnanec s bezpečnostní prověrkou pracující v pařížském policejním ústředí ubodal čtyři své kolegy. Později bylo zjištěno, že nedávno konvertoval k islámu a měl vazby na organizace radikálních islámských teroristů.

I přes narůstající radikalizaci v řadách policejních sil říká mnoho policistů, že se bojí nahlašovat potenciálně radikalizované kolegy kvůli strachu, že budou označeni za ‚islamofoby‘.

 Tips? Follow Arthur Lyons

By Arthur Lyons 13 October 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/10/france-islamic-radicals-are-teaching-students-in-public-schools/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x