Free Porn
Čtvrtek, 20 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Ve Španělsku letos narostly ilegální vstupy afrických migrantů o 700%

Ve Španělsku letos narostly ilegální vstupy afrických migrantů o 700%

Poslední události ukazují, že ze Španělska se rychle stává populární destinace pro africké migranty, kteří si dělají naděje na ilegální vstup do Evropské unie.

Ač obvyklá trasa afrických migrantů je pokusit se proniknout přes Itálii nebo Maltu, tak nedávná aktivita ukazuje, že Španělsko začíná přijímat vice migrantů, než kdy dříve. Itálie a Malta během několika posledních měsíců zavřely kvůli pandemii wuhanského koronaviru (COVID-19) pro ilegální migranty své přístavy, čímž přestaly být tak lákavými cíli, jakými bývaly. V poslední době i lodi provozované pro-migračními neziskovkami ve Středomoří omezily své operace, což vytváří pro snahy migrantů další překážky.

Ve snaze dostat se jako do alternativní destinace do Španělska vyráží migranti ze západní Afriky a překračují i Atlantik v naději, že se dostanou na Kanárské ostrovy, autonomní oblast pod španělskou jurisdikcí. Kanárské ostrovy jsou v nebližším bodě jen 100 kilometrů od západního pobřeží Maroka. Tato trasa je však daleko nebezpečnější než ta středomořská, protože Atlantický oceán je značně bouřlivější.

V neděli bylo podle zprávy Reuters zachyceno přes 50 afrických migrantů u pobřeží ostrova Gran Canaria. Rybářské plavidlo si všimlo dinghy migrantů a upozornili španělskou pobřežní stráž, která je pak zachránila. Pobřežní stráž je vzala do přístavního města Arguineguin.

Červený kříž, který migranty převzal do péče, referoval, že všichni jsou to muži ze zemí subsaharské Afriky. O 35 si myslí, že jsou nezletilí do 18 let. Zaměstnanci Červeného kříže měli, když jim měřili teplotu, ochranné pomůcky k prevenci wuhanského koronaviru.

Španělské ministerstvo vnitra ohlásilo, že ilegální migrace na Kanáry je letos ve výši skoro 700% v porovnání se stejným obdobím loňského roku. Ke konci dubna tam dorazilo už 1 936 migrantů a loni to bylo jen 243.

Španělsko dělá razie na pašeráky lidí, co do země ilegální migranty pašují. Letos španělské úřady zatkly 26 lidí podezřelých z pašování lidí, jako už o tom Voice of Europe referoval.

By Michael Lord 20 May 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/05/700-increase-in-illegal-african-migrants-entering-spain-this-year/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x