Pondělí, 20 května, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Ve Stockholmu vyhazují důchodce z bytů, aby je mohli obsadit migranty

Ve Stockholmu vyhazují důchodce z bytů, aby je mohli obsadit migranty

Všechny z bloku vystěhovali pod záminku, že mají záchod 5 cm pod míru.

Tucty důchodců byly na Stockholmském sídlišti nuceně vystěhovány ze svých bytů, když jim zrušili bydlení v celém bloku, jen aby ho pak zase otevřeli, tentokrát ale pro migranty, aby je jimi mohli nahradit.

Obyvatelům sídliště Dianagården oznámili, že budou muset ze svých bytů vypadnout, protože záchody v tomto bloku jsou o 5 cm menší, než jak nařizují předpisy.

Avšak jakmile těch 48 bytů vyprázdnili, hned je zase zaplnili nově příchozími migranty.

„Později bylo odhaleno, že to přestěhování do těchto prostor měli politici už předem naplánováno,“ hlásí Fria Tider.

V roce 2015 přijalo Švédsko více uprchlíků na hlavu, než jakákoliv země a přes zhoršující se problémy se sexuálními útoky, granátovými útoky a násilnou kriminalitou to nevypadá, že by jejich pokračující příliv někdo vážně omezoval.

Nedávný průzkum veřejného mínění zjistil, že proti masové migraci zaměřená strana Švédských demokratů se už ve Švédsku stala tou nejpopulárnější. Kdyby volby proběhly dnes, tak by Švédští demokraté získal 24,2% hlasů, čímž by porazili vládnoucí Sociální demokraty.

Bývalý ředitel výrobce náklaďáků Scania Leif Östling v říjnu varoval, že kvůli nekontrolované masové migraci směřuje Švédsko k občanské válce.

„Až dosud jsme nabrali zvenku příliš mnoho lidí. A jsme v tom. Ti, co přichází ze Středního východu a z Afriky, žijí ve společnosti, jakou jsme my opustili před skoro sto lety,“ řekl.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
December 4, 2019

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/stockholm-elderly-residents-kicked-out-of-apartments-to-make-way-for-migrants.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
2
0
Would love your thoughts, please comment.x