Free Porn
Neděle, 23 června, 2024
Home POLITIKA Vezměte si své město zpět od domácích teroristů, nařizuje Trump Seattlu, jinak...

Vezměte si své město zpět od domácích teroristů, nařizuje Trump Seattlu, jinak to udělám já

President Trump žádá guvernéra Jay Inslee a starostu Seattlu, aby okamžitě obnovili kontrolu nad šesti bloky městské výměry a policejní stanicí ve městě, které zabrali ozbrojení levicoví anarchisté a protestující.

‚S radikálně levicovým guvernérem Jay Insleem a starostkou Seattlu si hrají ponižující hru jak kočka s myší na úrovni, jakou naše ohromná země ještě nikdy předtím neviděla,‘ tweetnul ve středu Trump.

‚Vezměte si své město HNED zpátky. Jestli to neuděláte, udělám to já. Tohle není hra. Ty hnusné Anarchisty je nutno OKAMŽITĚ zastavit. POSTUPUJTE RYCHLE!‘ pokračoval. ‚Seattle si samozřejmě zabrali domácí teroristé vedení radikálně levicovými Demokraty. Nastolte ZÁKON A POŘÁDEK!‘

DailyMail hlásí:

To přichází po ohromujícím vývoji v Seattlu, kde protestující zřídili to, co nazývají ‚Autonomní zónou Capitol Hill,‘ čili CHAZ, opevňují to barikádami a ozbrojenými kontrolními body, přičemž vyhlašují, že do této zóny má policie vstup zakázaný.

K podobně chaotickým scénám dochází i v dalším hluboce Demokratickém městě Portlandu, kde protestující zbořili policejní oplocení kolem budovy soudu a posprejovali mu čmáranicemi zdi.

I tam byly náznaky, že zkouší vybudovat autonomní zónu, ale jejich úsilí nebylo tak organizované jako v Seattlu.

‚Zóna‘ v Seattlu, která zahrnuje i bytové bloky a obchody stejně jako východní areál Policejního útvaru Seattlu, ze kterého policajti utekli v pondělí po hrozbách, že budovu dobijí a vypálí. Přečmárané označení tohoto areálu je teď ve znění ‚Lidový útvar Seattlu‘.

Mapa vytvořená protestujícími ukazuje ‚Autonomní zónu Capitol Hill‘ čili CHAZ v Seattlu, kde protestující budují barikády a kontrolují vstupy. Do CHAZ patří byty, podniky a opuštěný policejní areál.

Ozbrojení muži mají obsazené kontrolní body na vstupu do CHAZ. Policie říká, že dostali stížnosti, že protestující za vstup do zóny požadují peníze a vymáhají z podniků uvnitř ‘peníze za ochranu’

Značky na vstupních bariérách do tzv. “Autonomní zóny Capitol Hill” dne 10. června 2020 v Seattlu, Washington

Ozbrojení protestující provádí kontroly na vstupních bodech, kde kontrolují identifikaci a lidi při vstupu do zóny prohledávají.

Policie říká, že dostali stížnosti, že za vstup do zóny požadují peníze, a že z obchodů a podniků pod jejich kontrolou vymáhají ‚poplatek za ochranu‘.

Asistentka policejního náčelníka Seattlu Deanna Nollette na tiskové konferenci ve středu řekla, že ač je Washington stát otevřeného nošení zbraní, kde jsou střelné zbraně dovolené, je zločin jich používat nebo jimi zastrašovat ostatní.

Naléhala, aby každý, kdo byl vystaven požadavkům protestujících zavolal 911 a popsala jejich údajné chování jako vydírání.

Ale policejní zdroje teď říkají, že útvar momentálně reaguje jen na prioritní volání při násilných činech, které bují, a není jasné, budou-li schopni něco udělat, když se jim zavolá telefonem.

Proti-policejní protestující zpochybňovali popisy dění uvnitř tzv. autonomní zóny popisované Nollette.

‚To doslova nemůže být už méně pravdivé. V CHAZ jsme neuvěřitelně otevření a mírumilovní. Obchody, které jsou otevřené, prodávají květiny, svá parkoviště poskytují pro postavení stanů, ve výlohách vystavují podpůrné cedulky,‘ tweetoval kdosi zevnitř.

Reportér pro KIRO-FM dostal v úterý povolení vstupu do CHAZ a říká, že demonstranti na každém rohu dostávají zdarma jídlo a zdravotní pomoc.

Něco z těch potravin a dodávek bylo rozdáno i bezdomovcům v okolních oblastech a protestující ve středu zorganizovali sběr odpadků, vyprávěl tento reportér.

Ve středu v noci se demonstrující v zóně sesedli, aby sledovali dokument – Paříž hoří – z přenosného projektoru postaveného v ulici. Film se soustřeďoval na život sexuálně pokrokových drag Queens v New York City.

Avšak jiné zprávy ze sociálních médií naznačují, že ne vše se uvnitř CHAZ rozvíjí harmonicky.

Někteří tvrdí, že ‚válečným lordem‘ nad územím CHAZ se vyhlásil rapper Raz Simone a vede tam patroly s družinami ozbrojenců.

Ve středu se objevilo video ukazující Simoneho a pár dalších chlapů hádajících se s jiným chlapem v CHAZ, kterého obviňují, že čmárá přes graffiti jiných.

‚Teď jsme policií této komunity!‘ je slyšet, jak říká jeden příslušník družiny Simoneho muži, který je odstrkává a čmáře si dál na stěně budovy.

June 11, 2020 Baxter Dmitry

Zdroj: https://newspunch.com/trump-orders-seattle-take-back-city-from-domestic-terrorists-if-you-dont-i-will/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Úžasná demokracie! Německá vláda by mohla pravicovou stranu porazit jejím zákazem, navrhuje státem financovaná agentura

Německý stát by mohl rostoucí pravicové strany v zemi úspěšně porazit jednoduše jejich zákazem, navrhuje „nezávislá“ vládou financovaná agentura. Německý...

Proč je establishment z Kennedyho tak vyděšený?

My OP, jak Daisy dokumentovala, trpíme spoustou vyhazování z platforem. Je to finančně obtížné, ale zdaleka nejsme sami. Jednou z největších veřejných osobností, kterou...

Brusel zneužívá Ukrajinskou válku k uzurpaci vojenských pravomocí od členských států, varuje europoslanec

Systém EU ke zvýšení dodávek munice Ukrajině je krokem s důsledky „uzurpace vojenských pravomocí“ v tomto bloku, varoval europoslanec. Poslanec zvolený...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x