Free Porn
Neděle, 23 června, 2024
Home Nezařazené Vítejte zpět v ČSSR! (kriz)

Vítejte zpět v ČSSR! (kriz)

Podle četnosti nacvičených úsměvů premiéra Sobotky a výčtu vládních úspěchů v masových agromédiích by se mohlo zdát, že Česká republika se stává tygrem světové ekonomiky, oázou prosperity a chrámem blahobytu všech občanů. 

Roste HDP, výběr daní i ego ministra financí, který v potu tváře snižuje daně, dluhy a ceny nákupu toaletního papíru pro státní úředníky. Proč tedy někteří revanšisté v parlamentu chtějí rušit klid na práci a tuto výjimečnou brigádu stachanovců politické práce prověřují hlasováním o její důvěře?

Prý střet zájmů soudruha Nebureše v kause biopaliv, přidružené ponížené kývání strážců teplých křesel z Lidového domu a klasické lavírování lidovců, které přihrává vrchnímu agronomovi ČR pět miliard do soukromé kapsy. Vždyť ale nám všem dnes a denně řepkový král ve všech možných médiích jasně opakuje, že tie biopalivá dělá prakticky zadarmo, nic z toho nemá, žádné peníze na tom nevydělává a ta částka taky nesouhlasí. Kdo má tedy pravdu?

Nechci tady v žádném případě dělat arbitra mezi „tunelářem“ a  „symbolem korupce“, kteří jsou hlavními aktéry bojové frašky. Dokonce i na schůzi sněmovny několikráte od řečnického pultíku zaznělo, že „zloděj křičí – chyťte zloděje“ … Co si o tom myslet? Snad jen to, že čtvrt století po sametu tady máme opět společenskou situaci, ze které musí být soudnému člověku na zvracení.

Socialistickou vládu komunistických pohrobků de facto vede (ne)agent StB a stalinisté z KSČM si pochvalují jak vzorně plní body z jejich volebního programu. Jako tradiční doplněk Národní fronty  tomu dělá stafáž ČSL se svým bezpáteřním vedením.  Chtělo by se říci, že se opět uzavřel kruh jedné historické etapy od socialismu k socialismu, ale mám takový neblahý pocit, že dny příští nám přinesou ještě horší skutečnosti.

Ohrožováni byrokratismem EU a multikulturním kolaborantstvím s invazními hordami bažícími po naší porobě či lépe smrti, musíme i na svém vlastním dvorku čelit stejným bezskrupulózním dobroserům neobolševického sociálního inženýrství, kteří si usmysleli společnost prodanit, prošikanovat a proregulovat k prosperitě. Jen zapomínají veřejnosti sdělit, že pouze ke své vlastní, byť za její peníze, za její práci a um.

Masmediální propaganda tedy může jako za starých „dobrých“ komunistických časů do nekonečna opakovat prohlášení soudruha Jediného Poctivého Spasitele, že on nekrade, na státu nevydělává, do politiky nechtěl, zachraňuje prohnilý a zkorumpovaný stát, staví školy, dálnice, silnice, pomáhá dědečkům i babičkám a je jediným Vyvoleným, který všeholid dovede ke šťastným zítřkům.  A stejně jako při „Vítězném únoru“ mu to mnoho ovčanů věří, mnoho podržtašků, slintajících na pozice moci a lehce nabytých erárních peněz, mu klestí cestu, mnoho „celebrit“ prodává své tváře za zlatou koblihu ku prospěchu jeho věci.

Babiš tak vlastně sám není viníkem současné situace, ani jediným tvůrcem systému, ani dokonalým manipulátorem, který si šikovně nakoupil řepkovou zemi včetně většiny ovčanstva. Je jen dalším produktem socialistických experimentů, kterých jsme neustále svědky, protože nemocná společnost natolik myšlenkově zlenivěla,  natolik morálně a občansky zdegenerovala, že si nic jiného než pokryteckého demagogického Vůdce a tuto politicko-společenskou zkorumpovanou žumpu, která jej za zákonem stanovené daňové loupeže, justiční šumy a konspirační pikle porodila, snad ani nezaslouží. Hlasování o důvěře vládě je potom jen dalším kamínkem do mozaiky bezobsažných estrádních vystoupení soudruhů z tribun, nic neřešící, nic nelepšící, jen zakrývající pravý a děsivý stav věcí hrou na lidovou „demogracii“.  Jakeš má „dobré“ následníky, Lorenc „šikovné“ učedníky. Vítejte zpět v ČSSR!

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz (diskuse bez registrace)

Související články:

Žijeme v moderní otrokářské společnosti

Ráth, Nečas, Nagyová: Vidíme dno české politické žumpy … nebo je ještě níž?

Následky bezmezné víry v autoritu


čtvrtek 28.5.2015
8:15
|
karma článku:
35.89
|
přečteno 
1548 x

Karel Kříž vyšlo na:

Vítejte zpět v ČSSR! (kriz)

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
13
0
Would love your thoughts, please comment.x