Free Porn
Neděle, 21 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Za pokrokové vlády v Itálii po Salvinim narostl příliv migrantů o 948...

Za pokrokové vlády v Itálii po Salvinim narostl příliv migrantů o 948 procent

Od 1. ledna 2020 dorazilo do Itálie pod novou levicovou koaliční vládou 2 553 migrantů, kdy v únoru zažíváme zvýšení přílivu nově příchozích.

Nová čísla, zvláště za únor, kdy do země ilegálně dorazilo 1 211 migrantů, zastiňují ta z časů v roce 2019, kdy byl ještě ministrem vnitra Matteo Salvini z populistické Ligy, neboť tehdy do země dorazilo jen 60 migrantů.

Čísla z roku 2020 jsou také mírně vyšší než ta ze stejného období roku 2018, ještě než Salvini stihl zavést tužší pohraniční kontroly zákazem přívozů pro migranty provozovaných neziskovkami z italských přístavů, hlásí Il Giornale.

Celkem mezi lednem a únorem 2019 do Itálie ilegálně dorazilo jen 262 migrantů, takže těch 2 553 v roce 2020 znamená celkový nárůst o 948 procent.

Počet migrantů rovněž narůstá měsíc za měsícem od září loňského roku, kdy se zformovala levicová koalice Hnutí pěti hvězd a Demokratické strany (PD) s tím, že Salvini se svojí Ligou vládu opustil.

Příslušníci PD dávali jasně najevo, že se snaží zrušit migrační a bezpečnostní vyhlášky zavedené Salvinim, který pracoval na snížení počtu ilegálů, čímž navíc prudce snížil počet utopených ve Středozemním moři.

Členové PD se vůbec nerozpakují vyhlašovat svoji touhu po zrušení všech vyhlášek proti masové migraci i poté, co země čelí vypuknutí koronaviru, během něhož v posledních měsících došlo v zemi k více než 600 případům nákazy, kdy to číslo neustále roste.

Bývalý italský ministr vnitra Marco Minniti, který je v současnosti za vládní PD poslancem parlamentu, apeloval na vládu, aby nepolevovala v rušení Salviniho vyhlášek.

„Tyto vyhlášky se musí důkladně změnit, neboť ty vytváří podmínky hrubého porušení bezpečnosti. Taková cesta je naší povinností: musíme se vrátit k plošnému vítání a k obnovení humanitární ochrany,“ řekl.

Transportní neziskovky pro migranty si mezitím stěžovaly, že jak migranty, tak i jejich posádky kvůli koronaviru strkají do karantény.

Lékaři bez hranic se od italské vlády dožadují, aby jejich plavidlu Ocean Viking dala povolení k odplutí z přístavu, a oni se tak mohli vrátit k operacím sběru migrantů u pobřeží Libye.

„Když Itálii postihla epidemie Covid-19, dostal se Ocean Viking do karantény a dodržoval všechna vyhlášená opatření. Ale po pěti dnech této blokády jasně vidíme, že tato opatření se uplatňují jen na humanitární lodě,“ stěžovala si na takovou nehoráznou nespravedlnost tato humanitární skupina.

ARIS MESSINIS/AFP/Getty

CHRIS TOMLINSON

1 Mar 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/03/01/migrant-landings-up-900-per-cent-in-2020-under-leftist-italian-government/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x