Neděle, 21 dubna, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Za tři dny bojů s policií ve švédské no-go zóně nikdo nemůže,...

Za tři dny bojů s policií ve švédské no-go zóně nikdo nemůže, neboť ani skvělé švédské policii se nepovedlo nikoho obvinit

Ani po dvou měsících po bouřích, které zmítaly „zranitelnou“ oblastí, čili no-go zónou, místní policie v Kronogården v Trollhättan ještě nestihla kohokoliv ze zúčastněných v těch bouřích obvinit a stíhat.

V průběhu bouří 8, 9 a 12 prosince, kdy gangy mladíků útočily na policii, a jednomu policistovi rozbili lebku lahví, došlo nejméně k 18 zločinům. Útočilo se ale i na běžnou veřejnost a standardně se zapalovala auta, hlásí vysílač SVT.

Pořád ještě probíhají dvě vyšetřování, zatímco to třetí bylo už uzavřeno. Podle vyšetřovatele Fredrika Braxe, má sice policie spoustu videí, která zkoumají, ale většina zapojených měla masky, takže identifikace pachatelů se ukázala být obtížná.

Jen jeden muž, který napadl policistu, byl během bouří obviněn z nějakého zločinu, ten ale nebyl obviněn, že by se zúčastnil těch bouří samotných.

Pole policie zažila loni v prosinci oblast Kronogården 21 násilných incidentů popisovaných jako „velice závažné povahy“.

Policie o současném stavu této oblasti vydala prohlášení, v němž se praví: „Nyní už několik let pravidelně dochází k útokům proti policii a proti jiným silám nouzového zásahu. Provádí je pyrotechnickými raketami a tzv. petardami.“

„Ti útočníci to vždy páchají ve velkých skupinách s kapucami a s šátky na tváři, takže je obtížené je identifikovat, i když jsou nafilmovaní našimi kamerami na těle. K útokům obvykle dochází ve tmě a přichází z několika směrů páchané rychle přebíhajícími mladými lidmi,“ dodávají.

Na útocích na policii v Kronogården není nic nového. V roce 2017 při další bouři probíhající několik nocí napadal policisty dav až 100 lidí.

Komunikační důstojník města Trollhattan Peter Asp tvrdil, že tyto bouře vypukly kvůli rivalitě různých gangů a že za nimi stojí migranti převážně ze Somálska.

No-go zóny jsou ve Švédsku už trvale závažným problémem, kdy zpráva z června loňského roku poukazovala, že nejméně 23 oblastí je považováno za „zvláště zranitelné“, kdy na seznamu veškerých těch tzv. zranitelných oblastí je celkem 61 míst.

ONATHAN NACKSTRAND/AFP/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

28 Feb 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/02/28/none-held-responsible-three-day-swedish-no-go-zone-riot/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x