Free Porn
Čtvrtek, 25 července, 2024
Home Nezařazené Zabily Whitney Houston předepsané léky, tak jako mnoho jiných celebrit?

Zabily Whitney Houston předepsané léky, tak jako mnoho jiných celebrit?

Proč je tomu tak téměř pokaždé, když zemře celebrita pod 50 let, že se objevuje souvislost s léky na předpis? Oficiální výsledky testů budou zveřejněny za několik týdnů, ale už se objevuje množství důkazů, že Whitney Houston byla zabita předepsanými léky, stejně jako další celebrity

V minulých letech hráli předepsané léky významnou roli při úmrtí Micheala Jacksona, Heatha Ledgera, Brittany Murphy a Anny Nicole Smith. Dvě z nejslavnějších celebrit 20. století, Marilyn Monroe a Elvis Presley, zemřeli s velmi vysokým množstvím léků na předpis v organismu. Takže kdy nám mainstreamová média začnou říkat pravdu o nebezpečí léků na předpis? Podle CDC (Centrum pro kontrolu nemocí a prevence), je ročně přibližně 750 000 Američanů hnáno na pohotovost, kvůli reakcím na předepsané léky. Nejméně 200 000 Američanů díky nim každý rok umírá. Bohužel, velké farmaceutické společnosti utrácejí miliardy dolarů za reklamy v mainstreamových médiích propagující jejich pilulky, takže média mají velmi silnou motivaci skrývat pravdu. Ale doufejme, že smrt Whitney Houston probudí více Američanů a ti si uvědomí, že léky na předpis, mohou být velmi, velmi smrtící.

Takže, jaké existují doklady, že Whitney Houston zabili léky na předpis?

No, podle příběhu publikovaného na Fox News, byla její rodina údajně informována úřady, že to byla kombinace léků na předpis a alkoholu, co ji zabilo….

„Příbuzným bývalé popové ikony Whitney Houston údajně sdělili koronerovi úředníci, že zpěvačka zemřela spíše na to,  co se zdá být kombinací Xanaxu a jiných léků na předpis ve směsi s alkoholem spíše než na utonutí..“

Vyšetřovatelé údajně nalezly půl tuctu lahviček předepsaných léků v jejím pokoji. Radar Online reportuje, že to byli “Lorazepam, Valium, Xanax a léky na spaní”.

Je důležité podotknout, že absolutně žádné nelegální drogy v jejím pokoji nebyly nalezeny.

Whitney Houston zápasila s nelegálními drogami už v minulosti, ale dle všeho nehrály vůbec žádnou roli v případě její smrti.

Ale přesně toto se často stává mnoha jiným celebritám. Jakmile se zbaví nelegálních drog přeskočí na ty legální. Věří tomu, že jsou bezpečné, protože je předepsali doktoři, kteří by měli vědět, co dělají.

Bohužel tvrdou a nelítostnou skutečností je, že mnohé léky na předpis jsou neuvěřitelně nebezpečné.

Pojďme se podívat na některé z dalších významných osobností, které byli zabity léky na předpis v minulých letech….

Michael Jackson

Je nyní dobře známo, že léky na předpis hrály hlavní roli při smrti Michaela Jacksona. Toto je z článku o jeho smrti z TMZ.com….

„Ráno, kdy Jackson zemřel, Dr. Murray dal Jacksonovi Valium v 1:30. Murray tvrdil, že valium nepůsobilo, a tak dal zpěvákovi injekci IV lorazepamu – léku ​​proti úzkosti. Murray řekl policistům, že byl Jackson stále vzhůru, tak mu dal midazolam – sedativum.“

„Murray dal Jacksonovi více léků. Říká, že v 10:40 podává 25 mg Propofolu.  Dr. Murray řekl policistům, že Jackson opakovaně požadoval lék“

„Jak jsme prvně informovali, poté co zemřel, policisté v domě nalezli 8 lahviček Profopolu, ale nevědí, kde byl zakoupen.“

„Našli také Valium, Tamsulosin, Lorazepam, Temazepam, Clonazepam, Trazodon a Tizanidin spolu s Propofolem.“

Mnoho osobností úžívá léky proti úzkosti velmi intenzivně a jsou přesvědčeni, že jsou naprosto bezpečné. Další obětí těchto léků proti úzkosti byl Heath Ledger….

Heath Ledger

Heath  Ledger byl jeden z nejžhavějších mladých herců v Hollywoodu. Bohužel, jeho kariéru zarazily léky na předpis. Následující pochází z CNN.com….

„Heath Ledger zemřel na náhodné předávkování léky na předpis, a to léky proti bolesti, proti úzkosti a prášky na spaní, prohlásila ve středu v New York City kancelář patologa.

“Pan Heath Ledger zemřel v důsledku akutní intoxikace na kombinované účinky oxycodonu, hydrocodonu, diazepamu, temazepamemu, alprazolamu a doxylaminu,” uvedl úřad v krátkém prohlášení.“

Brittany Murphy

Brittany Murphy byl krásná, vtipná a zdálo se, že má před sebou zářivou budoucnost.

Bohužel, že její zářivá budoucnost se zhroutila v jediný den.

Ukazuje se, že léky na předpis hráli hlavní roli ve smrti Brittany Murphy….

“Velké množství” léků na předpis bylo nalezeno na nočním stolku Murphy a koroner také našel “mnoho prázdných” lahviček od léků předepsaných jí, její matce Monjack a neidentifikovaným třetím osobám, podle TMZ.

Mezi léky byly medikament proti záchvatům Topamax, Klonopin a Ativan proti úzkosti, léky proti bolesti Vicoprofen a hydrocodone, léky proti depresi fluoxetin a hypertenzi propranolol, reportoval TMZ.“

Anna Nicole Smith

Kdo by kdy mohl zapomenout na Annu Nicole Smith?

Drama doprovázející její život uchvátilo celý svět. Mainstreamová média se prostě nemohla nabažit jejího příběhu.

Je smutné, že její závislost na lécích na předpis jí nakonec dohnala až k smrti.

Následující pochází z Wikipedie….

„Nakonec jí smrt způsobilo náhodné předávkování sedativem chloralhydrátem, který se stal ještě více smrtící v kombinaci s jinými léky na předpis v jejím organismu, konkrétně 4 benzodiazepiny: Klonopin (Clonazepam), Ativan (lorazepam), Serax (oxazepam), a Valium (diazepam). Kromě toho si vzala Benadryl (Diphenhydramine) a Topamax (Toprimate),  GABA agonist proti křečím, což pravděpodobně přispělo k sedativnímu účinku chloralhydrátu a benzodiazepinů. I když jednotlivé úrovně benzodiazepinů v jejím organismu by nedostačovaly způsobit smrt, jejich kombinace s vysokou dávkou chloralhydrátu vedlo k jejímu předávkování.“

Už jste v obraze?

Kolikrát ještě musíme vidět stejný příběh odehrávat se před našima očima, než konečně pochopíme?

Množství úmrtí na předepsané léky v Americe stále roste a roste. Následující pochází z článku Scientific American

„Počet úmrtí a hospitalizací způsobených léky na předpis v posledních deseti letech strmě vzrostl, s předávkováním léky proti bolesti, zejména opioidy a sedativy se více než zdvojnásobil mezi lety 1999 a 2006, podle nové studie.

Ve skutečnosti v roce 2006 předávkování opioidy samotnými (třída léků proti bolesti, která obsahuje morfin a metadon) již způsobilo více úmrtí než předávkování kokainem a heroinem dohromady.“

I přes to všechno, Američané berou více léků na předpis, než kdy předtím.

Všude, kam se obrátíte, lidé polykají pilulky jako blázni. Následující seznam je z předchozího článku, jehož jsem autorem o léky na předpis v Americe….

# 1 Podle CDC, procento Američanů, kteří přiznají, že brali lék na předpis v posledních měsíci se zvýšil na téměř 50 procent .

# 2 Procento Američanů, kteří přiznají, že brali dva nebo více léků na předpis v posledním měsíci se zvýšil na 31 procent a procento Američanů, kteří přiznají, že brali pět nebo více léků na předpis v posledním měsíci se zvýšil na 11 procent .

# 3 Věřte nebo ne, CDC také tvrdí, že zhruba 9 z 10 Američanů, kteří jsou nejméně 60 let staří přiznávají, že brali alespoň jeden lék na předpis během posledního měsíce.

# 4 Podle Wall Street Journal, více než 25 procent všech dětí ve Spojených státech bere léky pravidelně.

# 5 Jedna zbrusu nová studie zjistila, že více než 20 procent všech dospělých Američanů bere nejméně jeden lék na “psychiatrické” nebo poruchy “chování”.

# 6 Nedávná zpráva Government Accountability Office překvapivě zjistila, že přibližně jedna třetina všech pěstounských dětí ve Spojených státech je alespoň na jednom psychiatrickém léku. Ve skutečnosti zpráva zjistila, že mnoho států, jak se zdá, dopuje děti v pěstounské péči automaticky. Prohlédněte si tyto omračující statistiky….

„V Texasu měli děti v pěstounské péči 53krát vyšší pravděpodobnost, že jim bude předepsáno pět nebo více psychiatrických léků ve stejnou dobu, než nepěstounským dětem. V Massachusetts byla 19krát vyšší pravděpodobnost. V Michiganu 15krát. 13krát v Oregonu. A na Floridě měli děti v pěstounské péči téměř čtyřikrát větší pravděpodobnost, že jim bude předepsáno pět nebo více psychotropních léků ve stejnou dobu ve srovnání s nepěstounskými dětmi.“

# 7 Procento žen užívajících antidepresiva v Americe je vyšší než v kterékoli jiné zemi na světě.

# 8 Děti ve Spojených státech mají třikrát větší pravděpodobnost, že jim budou předepsána antidepresiva, než mají děti v Evropě.

# 9 Celkový počet Američanů, kteří  berou antidepresiva se zdvojnásobil mezi lety 1996 a 2005.

# 10 Podle CDC přibližně tři čtvrtě milionu lidí ročně přichází na pohotovost ve Spojených státech z důvodu nežádoucích účinků léků.

# 11 Bylo ohlášeno, že asi 200 000 Američanů ročně je zabito léky na předpis.

# 12 Podle Los Angeles Times se úmrtí související s léky (většinou způsobena léky na předpis) množí ohromující rychlostí….

„Úmrtí způsobená léky se mezi dospívajícími a mladými dospělými více než zdvojnásobila v letech 2000 a 2008, pro které jsou k dispozici podrobnější údaje. Úmrtí se více než ztrojnásobila mezi lidmi ve věku 50 až 69 let, jak analýza zjistila. Pokud jde o tvrdá čísla, počet obětí je nejvyšší mezi čtyřicetiletými.“

# 13 Podle National Household Survey on Drug Abuse, 36 milionů Američanů užívalo léky na předpis, v nějakém bodu svého života.

# 14 Průzkum provedený pro National Institute on Drug Abuse zjistil, že více než 15 procent všech amerických středoškolských studentů užívá léky na předpis.

# 15 CDC říká, že výdaje na léky na předpis se více než zdvojnásobili mezi lety 1999 a 2008.

# 16 Léky na předpis stojí okolo 50% více ve Spojených státech, než v jiných zemích.

# 17 Každý rok se utratí desítky miliard dolarů na farmaceutický trzích ve Spojených státech.

# 18 Více než dvě desítky farmaceutických společností, vytvořily více než miliardu dolarů zisku v roce 2008.

Kolik dalších celebrit zbytečně zemře dříve, než se Američané probudí?

Whitney Houston neměla brát tolik léků na předpis. Teď je mrtvá a my jí nikdy neuslyšíme zpívat znovu.

Ale doufejme, že miliony lidí tam venku se poučí z její smrti.

Léky na předpis mohou být naprosto smrtící. Je to obrovská chyba, být si na nich závislý.

Zdroj: endoftheamericandream.cominfowars.com
Přeložil André, člen klubu Reformy.cz

Kam dál:

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND