Úterý, 21 května, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Zase další migrant se dvěma ignorovanými rozhodnutími o deportaci zatčen za napadení...

Zase další migrant se dvěma ignorovanými rozhodnutími o deportaci zatčen za napadení policistů

Gambijský migrant, o jehož vyhoštění bylo v Itálii už dvakrát pravomocně rozhodnuto, byl v Suzzara před nákupním centrem zatčen při napadení dvou policistů.

28 letý Gambijec, který byl v té době pod vlivem opojných látek, před nákupním centrem obtěžoval zákazníky a žebral o peníze. Ten se toho dne už utkal v roztržkách s jinými africkými migranty o to, čí je to rajón na žebrání, hlásí Il Giornale.

Když si tuto oblast vybojoval pro sebe, tak se tento Gambian pustil do zákazníků, než ho nahlásili policii, pak ale vyhrožoval hlídačům nákupního centra.

Když následně na scénu dorazili četníci, tak se Gambijec odmítl identifikovat nebo jim poskytnout jakékoliv identifikační dokumenty. Nejdříve jim několikrát vyhrožoval, a když to nepomohlo, tak tento 28letý muž na obtěžující četníky fyzicky zaútočil, ti ho ale přemohli.

Po jeho zatčení zjistili, že uvedený Gambijec v Itálii žádal o azyl, dostal ale dvakrát příkaz, aby se ze země vystěhoval, nicméně úřady deportační příkazy nikdy nesplnily.

V uplynulém roce se v Itálii staly útoky migrantů na činitele italských orgánů zákona běžnou věcí a je jich čím dál více.

V červenci migranti vyzbrojení skleněnými lahvemi napadli dva policisty v Janově, protože po běžné identifikační kontrole zajišťovali drogového dealera.

V Turíně 26letý Senegalský migrant za výkřiků „Alla hu Akbar!“ zranil dva policisty železnou tyčí, kdy jeden utrpěl trauma hlavy a další měl zpřeráženou ruku. Také tento muž před tímto incidentem dostal už dva příkazy k opuštění Itálie.

K nejzávažnějšímu případu násilí migrantů vůči italské policii došlo v květnu v Miranodla kousek na sever od Boloně. Při tomto incidentu zapálil Severoafričan policejní stanici, v důsledku čehož dva lidé zemřeli a asi tucet ostatních byl zraněn.

CHRIS TOMLINSON

28 Nov 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/11/28/african-migrant-two-deportation-orders-attacks-italian-police/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x