Čtvrtek, 2 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Zase další migrant se dvěma ignorovanými rozhodnutími o deportaci zatčen za napadení...

Zase další migrant se dvěma ignorovanými rozhodnutími o deportaci zatčen za napadení policistů

Gambijský migrant, o jehož vyhoštění bylo v Itálii už dvakrát pravomocně rozhodnuto, byl v Suzzara před nákupním centrem zatčen při napadení dvou policistů.

28 letý Gambijec, který byl v té době pod vlivem opojných látek, před nákupním centrem obtěžoval zákazníky a žebral o peníze. Ten se toho dne už utkal v roztržkách s jinými africkými migranty o to, čí je to rajón na žebrání, hlásí Il Giornale.

Když si tuto oblast vybojoval pro sebe, tak se tento Gambian pustil do zákazníků, než ho nahlásili policii, pak ale vyhrožoval hlídačům nákupního centra.

Když následně na scénu dorazili četníci, tak se Gambijec odmítl identifikovat nebo jim poskytnout jakékoliv identifikační dokumenty. Nejdříve jim několikrát vyhrožoval, a když to nepomohlo, tak tento 28letý muž na obtěžující četníky fyzicky zaútočil, ti ho ale přemohli.

Po jeho zatčení zjistili, že uvedený Gambijec v Itálii žádal o azyl, dostal ale dvakrát příkaz, aby se ze země vystěhoval, nicméně úřady deportační příkazy nikdy nesplnily.

V uplynulém roce se v Itálii staly útoky migrantů na činitele italských orgánů zákona běžnou věcí a je jich čím dál více.

V červenci migranti vyzbrojení skleněnými lahvemi napadli dva policisty v Janově, protože po běžné identifikační kontrole zajišťovali drogového dealera.

V Turíně 26letý Senegalský migrant za výkřiků „Alla hu Akbar!“ zranil dva policisty železnou tyčí, kdy jeden utrpěl trauma hlavy a další měl zpřeráženou ruku. Také tento muž před tímto incidentem dostal už dva příkazy k opuštění Itálie.

K nejzávažnějšímu případu násilí migrantů vůči italské policii došlo v květnu v Miranodla kousek na sever od Boloně. Při tomto incidentu zapálil Severoafričan policejní stanici, v důsledku čehož dva lidé zemřeli a asi tucet ostatních byl zraněn.

CHRIS TOMLINSON

28 Nov 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/11/28/african-migrant-two-deportation-orders-attacks-italian-police/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

Objektivnost musí pryč, mediální vůdci volají po skoncování s objektivní žurnalistikou

Předtím jsme už diskutovali o hnutí v žurnalistických školách za odstranění principů objektivnosti v žurnalistice. Novým svorníkem médií je agitační žurnalistika, i když průzkumy...

Cenový šok teprve začíná, německý průmysl platí za energie o 40% více než před energetickou krizí

V srpnu 2022 publikoval guru na repo-sazby Zoltan Pozsar fascinující graf předvádějící jako „2 biliony $ Německem produkované hodnoty závisí na 20 miliardách...

Ukrajinský náměstek ministra zahraničí žádá o Německé ponorky k napadání ruských lodí

Andrij Melnyk chce německé ponorky použít k „vykopání Ruské flotily z Černého moře“. Náhledový obrázek: Německá ponorka typu 212A v přístavu...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x