Free Porn
Pátek, 14 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Zhroucení médií: Ty dlouhé roky levičáckého obracení na jedinou víru pravou, si...

Zhroucení médií: Ty dlouhé roky levičáckého obracení na jedinou víru pravou, si vybraly svou daň

Ta levičácká zaujatost médií nás zahlcovala celá desetiletí, teď ale už tak bije do očí, že se na ní nedá nic skrývat.

Po masakru v Christchurch ta zavedená média, rychle skočila po každém, kdo si pohrával s nápadem na omezení masové imigrace, s jeho ocejchováním jakožto „krajního pravičáka“, zastánce „bílé nadřazenosti“ a „skrytého schvalovače“.

Avšak když vůdce jedné z napadených mešit na Novém Zélandu Ahmed Bhamji tvrdil, že ta vražda byla v komplotu s Mossadem a s místními „sionistickými podniky“, tak se o tom skoro nikdo nezmiňoval.

Kdyby ale takové prohlášení přišlo od někoho, kdo nosí MAGA klobouk, tak by toho byly plné první stránky novin. Podobně, když někdo identifikující se s pravicí spáchá něco hrozného, tak to omílají sem a tam celé roky, ovšem teroristické útoky islamistů běžné ve zprávách ignorují.

Když soudce Kavanaugha obvinili ze sexuálního útoku, k němuž došlo údajně před skoro 40 lety, tak byla média hned plná povídaček o tom, jak by se všem ženám mělo věřit.

Když Joe Bidena obviní přívrženkyně Bernieho a ostatní levičáci, že se jich nepatřičně dotýkal, tak o něm ta samá média referují, že je prostě jen ve zvýšené míře „hmatově vnímavý“.

Když se míra schvalování Donaldu Trumpovi zhroutila během nejhorších dnů toho hoaxu o spiknutí s Ruskem, tak média o něm s rozkoší referovala jako o nejnepopulárnějším prezidentovi v americké historii.

Když se míra oblíbenosti hlavní demokratické reprezentantky Alaxandrie Occasio-Cortez zhroutila na 31%, tak o tom média referovala jako o důsledku negativních zpráv o ní od konzervativních zpravodajských kanálů.

Tady je pár reprezentativně vystihujících střípků o převažující mediální zaujatosti. V roce 2018 Gallupova studie ohodnotila důvěru ve zprávy v televizi jako nejnižší mezi institucemi, jako druhou jen za Kongresem, a to tato studie ani nezahrnovala takové věci jako odhalení falešnosti toho ruského spiknutí, Covingtonské děti a hoax Jussie Smollett.

Tak tu teď máme jen Fox News, která už vedla před Muellerovou zprávou, a teď po ní se už dostala do rekordních čísel, když její vlajková loď show Tuckera Carlsona Tonigh prudce rostla i v časech na ně vyhlášeného bojkotu. Naproti tomu CNN a MSNBC se zřítily z útesu hodnotícího ratingu.

Ač jsou tyto změny ve značné míře kvůli skutečnosti, že lidé se už vyhýbají tomu, co vnímají jako chmurné zprávy, tak část toho přebíhání k Fox News je nejspíš proto, že značná část populace prchá před těmi zahlcujícími falešnými zprávami z levičáckých kanálů.

A to se odráží i v míře schvalování Trumpa. Ač se jeho celkové schvalování hýbe jen maličko, tak Rasmussenův průzkum sledování prezidenta ukazuje, že počet lidí, kteří s prezidentem rozhodně nesouhlasí, začíná erodovat. Lidé si začínají aktualizovat světový názor a ve světle faktů do nich začíná pravda prosakovat.

Prozatím ale nejsou skoro žádné doklady o tom, že by se mainstreamová média ze svých krachů poučila a otáčela se směrem k řádnému žurnalismu. Proto čekejte, že období do prezidentských voleb 2020 bude dlouhou kampaní proti Trumpovi a ve prospěch kohokoliv, koho si Demokraté k nominaci vyberou.

by Tyler Durden

Thu, 04/04/2019 – 14:26

Authored by Onar Am via LibertyNation.com,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/news/2019-04-04/media-breakdown-years-leftist-proselytizing-takes-toll

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x