Úterý, 30 května, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Zhroucení médií: Ty dlouhé roky levičáckého obracení na jedinou víru pravou, si...

Zhroucení médií: Ty dlouhé roky levičáckého obracení na jedinou víru pravou, si vybraly svou daň

Ta levičácká zaujatost médií nás zahlcovala celá desetiletí, teď ale už tak bije do očí, že se na ní nedá nic skrývat.

Po masakru v Christchurch ta zavedená média, rychle skočila po každém, kdo si pohrával s nápadem na omezení masové imigrace, s jeho ocejchováním jakožto „krajního pravičáka“, zastánce „bílé nadřazenosti“ a „skrytého schvalovače“.

Avšak když vůdce jedné z napadených mešit na Novém Zélandu Ahmed Bhamji tvrdil, že ta vražda byla v komplotu s Mossadem a s místními „sionistickými podniky“, tak se o tom skoro nikdo nezmiňoval.

Kdyby ale takové prohlášení přišlo od někoho, kdo nosí MAGA klobouk, tak by toho byly plné první stránky novin. Podobně, když někdo identifikující se s pravicí spáchá něco hrozného, tak to omílají sem a tam celé roky, ovšem teroristické útoky islamistů běžné ve zprávách ignorují.

Když soudce Kavanaugha obvinili ze sexuálního útoku, k němuž došlo údajně před skoro 40 lety, tak byla média hned plná povídaček o tom, jak by se všem ženám mělo věřit.

Když Joe Bidena obviní přívrženkyně Bernieho a ostatní levičáci, že se jich nepatřičně dotýkal, tak o něm ta samá média referují, že je prostě jen ve zvýšené míře „hmatově vnímavý“.

Když se míra schvalování Donaldu Trumpovi zhroutila během nejhorších dnů toho hoaxu o spiknutí s Ruskem, tak média o něm s rozkoší referovala jako o nejnepopulárnějším prezidentovi v americké historii.

Když se míra oblíbenosti hlavní demokratické reprezentantky Alaxandrie Occasio-Cortez zhroutila na 31%, tak o tom média referovala jako o důsledku negativních zpráv o ní od konzervativních zpravodajských kanálů.

Tady je pár reprezentativně vystihujících střípků o převažující mediální zaujatosti. V roce 2018 Gallupova studie ohodnotila důvěru ve zprávy v televizi jako nejnižší mezi institucemi, jako druhou jen za Kongresem, a to tato studie ani nezahrnovala takové věci jako odhalení falešnosti toho ruského spiknutí, Covingtonské děti a hoax Jussie Smollett.

Tak tu teď máme jen Fox News, která už vedla před Muellerovou zprávou, a teď po ní se už dostala do rekordních čísel, když její vlajková loď show Tuckera Carlsona Tonigh prudce rostla i v časech na ně vyhlášeného bojkotu. Naproti tomu CNN a MSNBC se zřítily z útesu hodnotícího ratingu.

Ač jsou tyto změny ve značné míře kvůli skutečnosti, že lidé se už vyhýbají tomu, co vnímají jako chmurné zprávy, tak část toho přebíhání k Fox News je nejspíš proto, že značná část populace prchá před těmi zahlcujícími falešnými zprávami z levičáckých kanálů.

A to se odráží i v míře schvalování Trumpa. Ač se jeho celkové schvalování hýbe jen maličko, tak Rasmussenův průzkum sledování prezidenta ukazuje, že počet lidí, kteří s prezidentem rozhodně nesouhlasí, začíná erodovat. Lidé si začínají aktualizovat světový názor a ve světle faktů do nich začíná pravda prosakovat.

Prozatím ale nejsou skoro žádné doklady o tom, že by se mainstreamová média ze svých krachů poučila a otáčela se směrem k řádnému žurnalismu. Proto čekejte, že období do prezidentských voleb 2020 bude dlouhou kampaní proti Trumpovi a ve prospěch kohokoliv, koho si Demokraté k nominaci vyberou.

by Tyler Durden

Thu, 04/04/2019 – 14:26

Authored by Onar Am via LibertyNation.com,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/news/2019-04-04/media-breakdown-years-leftist-proselytizing-takes-toll

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Nemáme ‚jinou volbu‘ než volit ‚krajní pravici‘, hlásí francouzská televize o rostoucím anti-imigračním sentimentu v Německu

„Krajní pravici jsme tu měli před 70 lety. Nikdo to nechce, ale současná politika nám nedává jinou volbu.“ Od...

Rozzuřená EU bude blokovat fondy pro regiony bojující s ideologií LGBT, říká europoslanec

Progresivní europolanec tvrdí, že EU bude blokovat fondy pro místní správy, které se pokusí vzdorovat ideologii LGBT. Europoslanec za...

Skotsko teď vede separatista bojující proti svobodě slova, který chce v úřadech méně bělochů

Levicový separatista Humza Yousaf, který byl průkopníkem legislativy proti svobodě slova a lobbyistou za méně bělochů ve vysokých funkcích, ve středu složí...

Most Popular

Rusko říká, že má důkazy, že v bio-laboratoři na Ukrajině našlo patogen ptačí chřipky s 40% smrtelností

Rusko obvinilo Spojené státy z experimentování s patogeny ptačí chřipky s 40% smrtností pro lidi v americké bio-laboratoři na Ukrajině. Ruské ministerstvo obrany v pátečním prohlášení tvrdilo,...

Posledním gigantem, který utíká z aliance čisté uhlíkové nuly, je Lloyd‘s

Pojišťovna Lloyd’s of London oznámila svůj odchod z aliance čisté uhlíkové nuly pro pojištěnce – čímž se stala už šestou takovou organizací, která...

66 % Američanů si podle průzkumu CNN myslí, že další prezidentské období Joe Bidena ‚povede ke katastrofě‘

Po průzkumu Associated Press/NORC z dubna, který ukazuje, že jen 26 % Demokratů chce, aby Joe Biden kandidoval na druhé prezidentské období, teď...

Jak Google manipuluje vyhledávání ve prospěch liberálů a cinknul volby

Náhledový obrázek: Dr. Robert Epstein sleduje zaujatost Googlu a jeho vyhledávacích výsledků. REUTERS Ač se pozornost zaměřuje na cenzuru...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x