Free Porn
Čtvrtek, 20 června, 2024
Home Nezařazené 11. září 2001 jako příležitost na vytvoření Nového světového řádu

11. září 2001 jako příležitost na vytvoření Nového světového řádu

aneb existuje nebezpečí nastolení Nového světového řádu hnutími za pravdu o 11. září?

článek připraven k tisku ve formátu PDF

Když se Rona Paula, známého amerického kongresmana, ptali zástupci organizace We are change: „Proč neřeknete lidem pravdu o 11. září?“ odpověděl: „Je to příliš kontroverzní a už takto je toho na mých bedrech díky mému návrhu na audit Fedu přiliš“ [1].
Proč tyto věci dává známý americký kongresman, který již dvakrát kandidoval na post amerického prezidenta dohromady? Jenom málo lidí ví o tom, kdo ve skutečnosti tiskne americké dolary. Mnoho lidí slyšelo o Fedu jako o americké centrální bance. Pravda je ovšem taková, že se jedná o polo-soukromou agenturu, která funguje v tajnějším režimu než CIA. Paulova mnoholetá snaha o audit Fedu nebyla zatím úspěšná. Kongres, prezident ani senát nemají právo, aby Fedu nahlíželi pod poličku. Fed je totiž bankovní kartel, který byl připraven v roce 1910 na ostrově Jekyll Island nejvlivnějšími bankéřskými klany a o tři roky později byl uveden v chod [2]. Od té doby se stará o fungování měny, kterou používá největší světová ekonomika a která současně funguje jako rezervní světová měna.
Tato skutečnost není valné většině lidí známa. Stejně jako drtivá většina lidí netuší, že útočné operace pod falešnou vlajkou jsou v historii docela standardní taktický nástroj. V moderní historii začala zrežírovaným útokem USA válka ve Vietnamu [3]. V rámci operace Northwoods byla připravována série teroristických bombových útoků a únosů v režii CIA na území USA, které by sloužily jako záminka pro otevřený válečný konflikt s kubánským režimem Fidela Castra [4].

Nechci se věnovat nekonečnému množství důkazů a spekulací, že 11. záři neproběhlo tak, jak nám bylo a často stále ještě je médii servírováno. Ale každý, kdo slepě věří oficiální muslimsko-extrémistické konspirační verzi, by se měl alespoň pozastavit nad otázkami, které veřejně vznesli například bývalý guvernér Minessoty a pravděpodobný kandidát na prezidenta v roce 2012 Jesse Ventura (autor filmu o 11. září[5]), známý americký herec Charlie Sheen (autor klipu vzkaz prezidentovi Obamovi k výročí 11. září[6]) nebo Richard Gage, předseda sdružení inženýrů a architektů za pravdu o 11. září (autor řady přednášek k této tématice [7]). Patří mezi ně například to:

1) Jak je možné, že mezinárodní devítičlenný tým vědců v prachu z trosek dvojčat prokázal přítomnost vojensky používané výbušniny nanotermit?[8]

2) Jak je možné, že 40 minut po nárazu do druhé věže došlo k úspěšnému útoku na Pentagon. Tedy na jedno z nejlépe letecky střežených míst na světě s vlastní protiletadlovou obranou, bez toho, aby zasáhla jediná vojenská stíhačka, která by to mohla zastavit. (Zajímavé je, že pouze den před útokem na Pentagon Donald Rumsfeld ohlásil skandální skutečnost, že Pentagon není schopen dohledat útratu v hodnotě 2,3 biliónu dolarů (2,3 trillion dollars). To je asi 50 ročních státních rozpočtů ČR[9])

3) Jak je možné, že ani devět let po útocích vláda USA nebyla schopna dopadnout údajného viníka Usamu bin Ladina. Dokonce po něm, přes veškerou mediální agitaci, ani oficiálně kvůli útokům z 11. září nepátrá [10]! Jak je současně možné, že nebyl nikdo potrestán za selhání jak v identifikaci ohrožení USA, tak za samotnou neschopnost zamezit útokům? Proč se oficiální vyšetřování nezabývalo značnými vazbami mezi CIA a Al-Káidou [11] ani pádem třetího mrakodrapu – budovy 7?

4) Jak je možné, že samotní členové oficiální vyšetřovací komise prohlásili, že jim bylo bráněno ve vyšetřování [12]? John Farmer hlavní poradce oficiální vyšetřovací komise ve své poslední knize doslova napsal: “Na nějaké vládní úrovni a určitém čase… vznikla dohoda neříkat pravdu o tom, co se skutečně stalo.”[13]

(aktualizace: zde je seznam politiků a agentů FBI, kteří volají po novém vyšetřování)
Není divu, že požadavek na nové vyšetření události z 11. září bude nejspíš zcela legitimní volební téma v nadcházejících prezidentských volbách. Každého, koho tyto otázky nenechávají klidného, to nutí k přemýšlení. Kdo za útoky stál a kdo skutečně vládne v USA? Co následovalo po 11. září 2001 a komu to bylo ku prospěchu? Nebývale rychle následovaly války v Iráku i Afgánistánu, , které jsou vedené na obrovský dluh. Na dluh, který již vláda USA prakticky nemůže splatit [14]. Dluh, který povede nevyhnutelně k bankrotu americké ekonomiky, likvidaci dolaru a rozsáhlému kolapsu světové ekonomiky. Tyto války již stály skoro milión lidských životů. A bezpochyby jsou to války, ze kterých profitují nejen zájmy vojenského, ale také ropného a drogového průmyslu. Asi se nikdy nedozvíme přesný příběh o celé záležitosti. Ať už v té době působící americká administrativa nečinně přihlížela nebo se přímo podílela na útoku, náramně se to některým lidem hodilo do jejich politické a ekonomické agendy.

Gary Hart, člen Rady pro mezinárodní vztahy 12. září 2001 v reakci na útoky z předešlého dne prohlásil:
„Existuje šance, že prezident Spojených států (George W. Bush) využije tuto pohromu, aby realizoval to, o čem jeho otec hovořil, myslím, pouze jednou a tím myslím Nový světový řád.“[15]
George Bush senior hovořil o Novém světovém řádu vícekrát a to vždy v souvislosti globální vládou pod správou OSN. Mnoho lidí si ale neuvědomuje, že OSN není žádná bohulibá organizace. Otcem zakladatelem není nikdo jiný než David Rockefeller. Centrum a sídlo OSN vzniklo na pozemku, který býl darován Rockefellervou nadací. Tou samou nadací, která financovala Kaiser Wilhelm institut, který pár let předtím sloužil jako základna nacistické rasové hygieny [16]. Když už mluvíme o Třetí říši, neměli bychom zapomínat, že to byl dědeček v době útoku úřadujícího prezidenta George Bushe – Prescot Bush, který významně pomohl Hitlerovi v jejím budování [17].

Co je Nový světový řád?

Trilaterální komise

V minulosti tajně projednávaná agenda klubů okolo Davida Rockefellera (Rada pro mezinárodní vztahy, Trilaterální komise, Římský klub, Bilderberg skupina). David Rockefeller je zástupce rodiny, jejíž zájmy byly na ostrově Jekyll Island při vytváření “americké centrální banky” silně zastoupeny [18].
Dnes je Nový světový řád oficiální politický program největších politických stran a hlavní téma velkých světových summitů. Ve zkratce je to plán na likvidaci národních suverénních států a zavedení jednotné světové vlády. Plán světovlády, který je v prodlení a dle slov Rockefellerova spoluzakladatele Trilaterální komise Zbigniewa Brzezinského, pronesených na Radě pro mezinárodní vztahy, se “moc nedaří” [19]. Zbigniew Brzezinsky dnes působí jako poradce prezidenta Baracka Obamy a sám má velké zásluhy na počátku budování sítě Al-Kájda v Afgánistánu – v té době vycvičovaná a vyzbrojovaná síť radikálních islamistů pro boj se Sověty.
Nejlépe asi vystihuje princi budování Nového světového řádu citát na straně 70 z veřejně dostupné publikace Římského klubu První globální revoluce (1993) : „Sjednoťme národy proti vnějšímu nepříteli, buď skutečnému, nebo k tomu účelu vymyšlenému.“ V této knize se dále otevřeně diskutuje možnosti využití globálního oteplování jako sjednocujícího faktoru pro lidstvo. Na straně 75 se konstatuje „Skutečným nepřítelem je však lidstvo jako takové.“[20]

Ve svém posledním článku „Konspirační teorie nebo Paroubkův evropský zahraniční program“ jsem se detailně věnoval návrhu evropských socialistů s názvem „Evropa a Nový světový řád“, který vzniknul v roce 2003, který byl až do června tohoto roku veřejně dostupný na oficiálních stránkách této organizace [21]. Mezi klíčové body této agendy patří také reakce na teroristické útoky z 11. září v podobě postupného sjednocení světových armád pod vlajkou OSN, redukce skleníkových plynů do roku 2050 o 90 procent, plán na zavedení skutečné evropské vlády, daní a jiné, pro mnohé lidi těžko uvěřitelné, věci. Bohužel celá řada z těchto bodů je dnes zcela aktuální. Evropské daně jsou dnes na stole [22]. Miroslava Němcová se nedávno vrátila překvapená ze Světové konference předsedů parlamentů s tím, že se vážně jednalo o vzniku světového parlamentu pod záštitou OSN [23]. Václav Klaus jede do OSN mluvit na summit s tématem „Jak může OSN přispět ke globální vládě“ [24]. Navíc, pokud se podíváme po Evropě, infiltrace členů Trilaterální komise do vlád jednotlivých evropských států je enormní. Pro doplnění obrázku – Českou republiku v Trilaterální komisi zastupují – Vondra (ODS), Schwarzenberg (TOP09), Telička (ČSSD a VV) [25]. Zeptejte se je nenápadně na názor na evropské daně nebo armádu a budete se divit, co vám odpoví.

Povede konflikt Izraele s Íránem ke třetí světové válce a globální vládě?

Nyní jsme na prahu otevřeného konfliktu s Íránem. Berlusconi tento útok označil dokonce za „hotovu věc“[26]. Ať již je nebo není následující text popisující tři světové války autentický, obávám se, že velmi přesně vystihuje podstatu konfliktu, na jehož počátku se nacházíme. Jeho autorem má být Albert Pike, satanista (viz jeho kniha Morals and Dogma) a jedna z největších autorit svobodného zednářství vůbec. Svobodné zednářství je mnohými badateli vnímáno jako motor pro tvorbu Nového světového řádu [27]. Text vcelku vystižně popisuje první dvě již uskutečněné světové války a dále se pouští do popisu války třetí: „Válka musí být provedena tím způsobem, že se islám a politický sionismus vzájemně zničí. Zatímco ostatní národy ještě více rozdělené nad tímto tématem budou nuceny bojovat až do bodu kompletního fyzického, morálního, duchovního a ekonomického vyčerpání” [28]. Z toho důvodu doporučuji všem, kteří vnímají konflikt Izraele, Íránu a Palestiny jako ústřední téma jejich politického aktivizmu, dostatek obezřetnosti.

Nebezpeční nastolení Nového světového řádu hnutími za pravdu o 11. září.

Lidé, kteří se zabývají otázkami okolo 11. září, jsou často označováni za anti-američany, levičáky nebo dokonce jsou sami označováni za teroristy. Část lidí, kteří podporují Palestinu proti Izraeli, sami sebe označují za levičáky, zatímco ti, co podporují Izrael, se označují za „pravičáky“. Proto, abychom tomuto porozuměli, musíme zavrhnout tradiční pojmově dost zmatené levo-pravé popisování světa. Musíme to nahradit něčím, co nám dovolí přesněji popsat vztah ideologií k ekonomické a osobní svobodě. Poté si musíme definovat, kde se na tomto grafu nachází ideologie Nového světového řádu a kde nachází ideologie, které vznikly v reakci na 11. září. V tom nám nejvíce pomůže takzvaný

Nolanuv diagram

Nolanův diagram, na jehož jedné ose je ekonomická a na druhé osobní svoboda.
Trendem v současném Novém světovém řádu je každopádně snižující se ekonomická svoboda, ať již ve formě zvyšujících se daní nebo ve formě rostoucích regulací. Pěkně to ilustruje pro ekonomiku katastrofická podpora biopaliv a solární energetiky jak od levicových tak od pravicových stran. Cílem nového světového řádu, tak jak je deklarován ve výše zmíněném socialistickém programu je globální sociální stát. Nový světový řád je tlak na to, aby stát diktoval jednotlivcům do puntíku, jak mají žít. Důkazem toho je například postupná snaha EU regulovat občanům stále více aspektů běžného života. Stejně tak mnoho odpůrců Nového světového řádu věří, že východiskem ze současného problému je významné omezení ekonomické svobody profituchtivých nadnárodních korporací. Myslí si, že stát by měl ekonomiku buď řídit, nebo alespoň silně regulovat. Neuvědomují si ale, že takové omezení je i omezení jejich vlastní ekonomické svobody. Každému doporučuji, aby si vyplnil test, který určí jeho pozici na Nolanově diagramu [29] a popřípadě se zamyslel nad tím, jaké podněty způsobily to, že se na ose ekonomické svobody posunul mimo úplnou ekonomickou svobodu. Byl to snad film Zeitgeist, který nám naordinoval, že svobodný trh je zlá věc? Nebo to byla škola, kde nám vtloukali, že zdravotnictví musí být vždy státní a nemůže na něm působit trh?
Typickým přikladem státu, který by se na Nolanově diagramu umístil relativně dobře, je Švýcarsko. Je zde relativně vysoká ekonomická i osobní svoboda. Stát, který se systematicky drží mimo všechny pokusy o Nový světový řád včetně EU. Mnozí říkají Švýcarsko je bohaté, proto si může dovolit být mimo EU. Opak je ale pravdou: Švýcarsko je bohaté, protože se vždy drželo mimo projektů podobných EU.

Zeitgeist hnutí a Trojčlenný sociální organizmus

Zeitgeist hnutí a projekt Venus vznikly na základech filmu Zeitgeist. Ústřední tematikou filmu je zpochybňování oficiální verze 11. září a současně zpochybňování základů, na kterých je založen náš peněžní systém a křesťanství. Film Zeitgeist je především významný tím, že je to nejsledovanější internetový film všech dob a jeho význam na formování společnosti by neměl být podceňován.
Ačkoliv film zpřístupnil masám informace ohledně 11. září a podstatě systému centrálního bankovnictví, samotnému tématu Nového světového řádu se film bedlivě vyhýbá. Jaká jsou východiska hnutí Zeitgeist? Ne nepodobná utopistickému komunismu [30]. Tentokrát však se silným apelem na vytvoření Nového světového řádu lidmi samotnými. Paralela mezi projektem Venus a masivní výstavbou panelových domů je také do očí bijící. Zeitgeist volá po zrušení peněz a vytvoření „ekonomiky založené na zdrojích“ tedy staré známe „každému podle jeho potřeb“. Je to ta samá „ekonomika založená na zdrojích,“ po které volá  rámci svých propagačních akcí nejmladší zástupce rodiny Rothchildů – David de Rothchild –  člen rodiny, která sama hraje významnou roli v tvorbě Nového světového řádu [31]. Otázka samozřejmě je, kdo by v takovém systému kontroloval všechny zdroje. Je až neuvěřitelné kolik nepoučitelných mas se k tomuto hnutí celosvětové přidává po hrůzách a utrpeních způsobených komunizmem v minulém století.

Trojčlenný sociální organizmus je v mých očích jakási česká obdoba hnutí Zeitgeist. Jedná se o hnutí hledající zcela nové sociální uspořádání, v kterém by „lépe fungoval mechanismus chodu společnosti – abychom mohli žít lidsky důstojnější život“.
Společnost, v které by již nemohlo nastat další zneužití systému, jako se to stalo během 11. září. Jeho ambicí je také stát se jakýmsi novým globálním režimem. Podle návrhu ústavy Trojčlenného sociálního organizmu (TSO) „předmětem směny nesmí být pracovní síla, lidské schopnosti, pozemek, surovina atp.“ [32] . Tvůrci této ústavy si nejspíš vůbec neuvědomují, jak zásadní zásah do lidské svobody takové omezení je.

Závěr

Východiskem dle mého není snaha o hledání alternativních sociálních uspořádání. Východiskem není návrat do komunizmu ani tvorba nového globálního režimu. Cesta je návrat k minimálnímu národnímu státu, který bude garantovat jednotlivcům základní svobody bez zbytečných omezení a vysokých daní. Cesta je návrat ke skutečným svobodným penězům a zamezení monopolnímu postavení státu a soukromých kartelů v tvorbě peněz.

Pouze národ dobře informovaných občanů, kteří znají cenu svých práv, nemůže být zotročen. Jenom tam, kde převládne nevědomost, vzniká tyranie.“ – Benjamin Franklin

My Češi máme obrovskou šanci, především díky prezidentu Václavu Klausovi, který na negativní aspekty Nového světového řádu pravidelně a v rámci možností poukazuje [33].
Ať už se v budoucnu bude v souvislosti s válkou v Íránu nebo finanční krizí dít cokoliv, je velmi důležité, aby lidé, kteří se tuto společnost budou snažit změnit k lepšímu, měli vždy na paměti, že v jakémkoliv novém sociálním nebo politickém uspořádání bude garance lidské svobody, ať již osobní, politické nebo ekonomické, vždy zárukou prosperity a šťastného života pro největší možnou část společnosti.

Vít Jedlička, zakladatel serveru Reformy.cz a člen Strany svobodných občanů.

Použitá literatura:

zdroje:

 1. video: WeAreChangeLA questions Ron Paul http://tinyurl.com/911ronpaul
 2. video: Edward Griffin: Creature From Jekyll Island Second Look at the Federal Reserve http://tinyurl.com/911jekyll
 3. Gulf of Tonkin Incident http://en.wikipedia.org/wiki/Gulf_of_Tonkin_Incident
 4. Operation Northwoods http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Northwoods
 5. video: Jesse Ventura: Conspiracy theory http://reformy.cz/zpravy/film-jesse-konspiracni-teorie-11-zari/
 6. video: Vzkaz prezidentovi Obamovi k výročí 11. září http://tinyurl.com/911charliesheen
 7. přednáška: Architekt Richard Gage – analýza kolapsu 3 budov WTC (české titulky): http://tinyurl.com/911richard
 8. Jan Zeman: Výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC http://tinyurl.com/911vybusnina
 9. Donald H. Rumsfeld, The Pentagon, 10.9. 2001 http://www.defense.gov/speeches/speech.aspx?speechid=430
 10. dokument: ZERO – Proč je oficiální verze 11. září podvrh? http://reformy.cz/zpravy/film-zero/
 11. dokument: Al Qaeda Doesn’t Exist http://www.alqaedadoesntexist.com/
 12. washingtonpost.com http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2006/08/01/AR2006080101300.html
 13. FARMER
 14. Josef Němeček: Americký profesor: USA dosáhly bankrotu http://reformy.cz/zpravy/usa-dosahly-bankrotu-dluh-je-jiz-nesplatitelny/
 15. video: Gary Hart CFR New World Order http://tinyurl.com/911garyhart
 16. dokument: Invisible Empire: New World Order Defined a klip Proč Karel Schwarzenberg lže? http://reformy.cz/zpravy/proc-scharzenberg-lze/
 17. Campbell, Duncan (September 25, 2004). “How Bush’s grandfather helped Hitler’s rise to power”. London: The Guardian. Retrieved May 22, 2010 http://www.guardian.co.uk/world/2004/sep/25/usa.secondworldwar
 18. GRIFFIN http://www.pushhamburger.com/jeckel.htm
 19. Jan Zeman: Světovláda se nedaří http://janzeman.blog.idnes.cz/c/139365/Svetovlada-se-nedari.html
 20. Vít Jedlička: Kdo stojí za podvodem s globálním oteplováním http://reformy.cz/zpravy/kdo-stoji-za-podvodem-s-globalnim-oteplovanim/
 21. Vít Jedlička: Konspirační teorie nebo Paroubkův evropský politický program? http://tinyurl.com/911xnwo
 22. Ondřej Krutílek: Máme chtít eurodaň? http://www.finmag.cz/clanek/21142/mame-chtit-eurodan/
 23. Němcová: Zabránili jsme přeskupení sil ve světě. Další moloch nebude http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/171195.aspx
 24. Lukáš Petřík: Klaus promluví v OSN o globální vládě. Setká se i s Obamou http://reformy.cz/zpravy/klaus-v-osn-promluvi-o-nwo/
 25. idnes.cz Adam Bartoš: Jednání mocných se zúčastnili již čtyři Češi
 26. Berlusconi: Útok na Írán je hotová věc http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/204605-berlusconi-utok-na-iran-je-hotova-vec.html
 27. GRANDT
 28. Threeworldwars.com: http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
 29. Nolanův diagram v češtině http://liblog.alesuv.net/kompas.php
 30. Jan Zeman: Zeitgeist Addendum – cesta nebo scestí? http://janzeman.blog.idnes.cz/c/57500/Filmovy-hit-internetu-1-Zeitgeist-Addendum-cesta-nebo-scesti.html
 31. video: Alex Jones Interviews David Mayer de Rothschild http://www.youtube.com/watch?v=YuNLahhZFJ0
 32. Ústava trojčlenného sociálního systému http://www.tso.estranky.cz/clanky/ustava-tso.html
 33. Klaus: Kde začíná zítřek http://www.freeglobe.cz/Articles/157-klaus-hrozi-nam-svetova-vlada-zanik-demokracie-a-nova-totalita.aspx

Bližší informace o hnutí Zeitgeist

Jak média informovali o pochodu a 11. září?

video záznam z projevu na Václavském náměstí 11.9.2010 na akci Shromáždění a pochod za pravdu o 11.září pořádanou občanským sdružením New World Order Opposition

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x