Free Porn
Pátek, 21 června, 2024
Home Nezařazené Důvod pařížského útoku: odplata?

Důvod pařížského útoku: odplata?

 

 

Ron Paul – Libety Report(zkrácený přepis pořadu z 16. listopadu 2015)

 

Ron Paul:

Pařížský útok je třeba si dát do souvislostí. Nemělo by to moc lidí překvapit.

Vměšovali jsme do záležitostí  jiných zemí, které by to mohly odmítat.

Francie má na Středním východě v činnosti 10 000 lidí, účastnících se stejných lumpáren jako my.

Když vzpomenu na 11. Září, od začátku jsem se obával, že pokud nepochopíme, proč k tomu došlo, stane se něco znova.

Na naše argumenty Bush odpovídal „no jo, ale oni zaútočili na naši svobodu. A demokracii!“

To si totiž takhle jednou jedna partička Muslimů utnula fotbal, zamyslela se a řekla si „hele, Američani mají nějak moc demokracie! Uděláme to, že spácháme sebevraždu a pár jich sundáme s sebou. Jo?”

Daniel McAdams:

Neokonzervativci milují takové útoky. Mluvili dokonce o dalším Pearl Harboru, aby vyprovokovali lidi. Francouzi byli pravděpodobně po USA ti nejaktivnější. Sýrie a Libanon jsou jejich bývalé kolonie. Mají v těchto končinách velké ambice. Sházeli tam mnoho bomb.

Ron Paul:

Když pomineme dřívější dobu, Írán v 50. Letech…, co se týče let devadesátých, potom co byl Sadám náš spojenec, jsme vtrhli do Kuvajtu. Od té doby jsme na Středním východě způsobili smrt cca 3 000 000 Muslimů.  Zaujatě tvrdíme, že zabíjejí Křesťany. Ale než jsme se tam začali cpát, tak Křesťany nezabíjeli.  Vyhrocuje se atmosféra. A to je úrodná půda pro ty, kteří si něco řeší skrze radikální násilí.

Daniel McAdams:

Netřeba být zastánci konspiračních teorií, abychom rozpoznali, že události tohoto typu mají nesmírnou propagační hodnotu. Zmiňoval jste na Face Booku odvetu a přicházeli vám komentáře „ano, Rone, ale teď nás zasáhli, my jim to vrátíme.“ Bude se to jen eskalovat.

Ron Paul:

Po našich útocích to bude zase voda na jejich mlýn. Mají  rovněž svou strategii  a budou získávat podporu.  Když si vezmete všechny strany v Sýrii a dáte je dohromady, přestože proti sobě bojují, shodnou se na jedné věci – Američani ať táhnou, cizinci ať táhnou pryč, s těmi se musíme vypořádat.

Oni dobře vědí, že po pařížských útocích nestane prudká reakce. A pak budou moct říct „oni nás chtějí zabít“ a získají si příznivce, dokonce i pokud se nepřipojí k ISIS, i ti nenásilní k tomu budou svolní.

Daniel McAdams:

Neokonzervativci s těmito emocemi dobře manipulují. „Kdo nejvíce těží z této situace? Assad!!“

Francie pošle vojska, USA také, Rusové budou spokojení, že mají spojence (mylně). Myslím, že se spojuje Assad s ISIS, tak jako byl spojován Sadáma s al-Qaeda ohledně 11. Září. Pokud propaganda toto spojí lidem v hlavě, budou svolní k těmto útokům .

Ron Paul:

Obama je rezistentní.  Nechce tam poslat vojska, i když vždycky tam pak chce být a neodcházet.

Francie může říct „jsme v NATO, pojďte nám pomoct, napadli nás“. Může to být dostatečné odůvodnění, byť se nejedná vyloženě o ruské tanky.  Do nějaké míry to potrvá do příštích voleb a nastoupí  nějaký pro-válečný Republikán, možná Lindsey Graham.

Ten musí  jásat. Bude to pravý americký drsňák, co tam posílá vojska.  A žádných 10 000. Bude jich hodně!

Daniel McAdams:

A kam ty tanky pojedou? Mezi těmi, co to udělali, byli Belgičané a Francouzi. Takže do Bruselu, nebo co? Proč do Sýrie? To je taky celé propaganda. Jsou sotva důkazy, že s tím má Sýrie co dělat.

Ron Paul:

Je jeden kandidát na prezidenta,  jmenuje se snad Cruz, nejschopnější senátor, velmi uznávaný i svými protivníky. Nutí mě přijmout za své, o čem je všechno IQ a dobrý úsudek, protože je všeobecně pro-válečný, chce tam ty bomby a bude nejspíš žádat další zabíjení.

Je to děsné, pojmenovávat takto problém! Připomíná mi to stupiditu naší centrální banky. Utrácíme, naděláme dluh a oni tomu dají legální hodnotu, rozdají volně peníze a ekonomika se nezotaví. Jak to řeší? Tisknou peníze, nadělají víc dluhů atd. Máme intervenční zahraniční politiku, která způsobuje všechno toto prázdno a odpor vůči nám.

Daniel McAdams:

Je to definice šílenství – dělat něco stále dokola znovu a znovu, očekávajíc, že výsledky budou jiné.

Ron Paul:

Nevidím to dobře, protože po 11. září naše odpověď byla chybná, jelikož jsme nepochopili jeho příčinu.

A válka státu proti vlastním lidem se urychlí. To se přesně stalo po 11. září – Patriotic Act, National Security Systém a všechny tyto věci, nezbylo nám žádné soukromí. A teď řeknou „tohle může přijít, tohle může přijít” a budou nás sledovat ještě víc.

Američané si zřejmě myslí, že není možné mít svůj systém, kde bráníme sebe a hledíme si svých hranic. Myslí si, že se musíme starat o celý svět, dokonce když Evropa spáchá sebevraždu se svými imigračními zákony a svým socialismem, všechny je přijmou a postarají se o ně…a my se s tím ztotožňujeme.

Přichází to s tím ruku v ruce. Není to jen válčení. Minulé století bylo o komunismu. Teď je to o intervencionalismu, ekonomickém systému inflace, centrálního bankovnictví a ekonomického plánování. A jde to všechno spolu.

Afrika se nemá dobře, dochází  k migraci. A co v Jižní a Střední Americe? Nemají volné trhy a ty naše jsou každým dnem méně volné. Jsme svědky ztráty naší svobody, ekonomické destrukce, většího  zbrojení . A nikdo s tím nechce nic dělat.

Pořád se to opakuje a vždy se najde někdo, kdo řekne „ne, to je rozdíl, tady umírali lidé“. Nějakých 300 lidí. Ale co ty tři miliony mrtvých lidí od roku 2001?

Nepřisuzujeme vinu Americe. Ale viníme vadné ekonomické plány, plány měnové politiky a zahraniční politiky. Toto jednině lze řešit. Dokud budeme tvrdit, že po nás jdou, aby nám zlikvidovali naši svobodu, řešení nenajdeme.

 

 

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
15
0
Would love your thoughts, please comment.x