Pondělí, 22 dubna, 2024
Home Nezařazené EU vládnou fašisti ... no a co? Budíček!

EU vládnou fašisti … no a co? Budíček!


Co se stalo? Během proslovu, který pronesl Martin Schulz, předseda skupiny evropských socialistů v parlamentu EU (členem je i ČSSD) na téma nutnosti zastavení euroskepticizmu a dokončení budování evropského státu, byl britským poslancem za UKIP Gotfrey Bloomem parafrázován slovy: „Ein Volk, Ein Reich, Eich Führer!“  Slavným Hitlerovým výrokem „Jeden národ, jedna říše, jeden vůdce!“  Následně byl Bloom vyzván předsedou parlamentu EU k omluvě. Ale on se neomluvil a řekl, že jeho projev byl zcela odpovídající tomu, co Schulz říkal a jaké názory zastupuje, a že „[Schulz] je nedemokratický… fašista“. Načež byl prostřednictvím hlasování !parlamentu! vyveden na zbytek dne mimo jednání.
Byl sice vyveden na základě nějaké směrnice o vyrušování během jednání, ale už to že se o jeho dalším vyloučení demokraticky hlasovalo je alarmující!

  • Opomeňme to, že sám Schulz nemá vůbec žádné problémy ostatním kolegům v Evropském parlamentu nadávat do fašistů a nikdo ho kvůli tomu nikam nevyvádí. A to klidně i kvůli tomu, že se jím nelíbí, že EU vyhazuje peníze a hospodaří neprůhledně!
  • Opomeňme teď také to, že EU jako celek ukázala svojí anti-demokratickou tvář během schvalování Ústavy EU, kterou byli nucení kvůli obejití demokratických procesů přejmenovat na Lisabonskou smlouvu.
  • Připomeňme si to, že nacismus je národní socialismus a je společně s fašismem velmi často spojován zcela nesmyslně s extrémní !pravicí! politického spektra… a pojďme se podívat na paralely mezi evropskými socialisty a národními socialisty (nacisty):
  1. Fašisti v Německu také měli po volbách demokratickou většinu a “demokraticky” zrušili svoje oponenty.
  2. Hitler a Goebbels tvrdili, že národní státy jsou historií, že Evropa musí být sjednocena, že musí existovat Říše, že ve světě velkých stamilionových států nemůže být o suverenitě evropských zemí vůbec řeč, a že se brzy zapomene, že existovaly nějaké národní státy. Podobně se nedávno vyjádříl prezident EU Herman van Rompuy. Podle něj jsou národní státy mrtvé a označil euroskepticismus za „největší hrozbu pro mír“.
  3. Hitler napsal knihu o své představě světovlády – Nový řád. Evropští socialisté v roce 2003 sepsali něco podobného, tentokrát pod názvem Nový světový řád (doporučuji přečíst).
  4. Jeden ze zakládajících členů Evropského hospodářského společenství, organizace, z níž se Evropská unie nakonec narodila, byl německý právník a prominentní nacista (člen NSDAP 1933 – 45) prof. dr. Walter Hallstein a evidetně to nikomu nevadilo. Propojení nacistů na samotný vznik unie je nespočet, jenom v rámci orwellizace společnosti se na ně nesmí poukazovat.
  5. Skupina Bilderberg, která je elitním motorem evropské integrace byla založena vysoce postaveným členem SS – nizozemským princem Princem Bernhardem. Její předseda se nedávno v rozhovoru pro EUobserver pochlubil, že to byla právě tato skupina, s jejíž přispěním celý projekt evropské měny vzniknul. David Rockefeller, který skupinu řídí a jehož fondy financovaly vznik OSN i nacistické ústavy rasové hygieny (a to i v době kdy už byl Hitler u moci), je známý svým obdivem k Maovi…
  6. Moderní fašisti ovšem nahradili rasovou ideologii ideologii globálního oteplování. Jedná se ale v podstatě o jeden přístup k tomu samému problému, který pořád řeší. Pokud si přečtete knihy Římského klubu (jenom jiné označení pro Bilderberg skupinu) tak zjistíte, že „Země má rakovinu a tou rakovinou je lidstvo“ nebo, že „Musíme přestat s naší snahou léčit symptomy a přikročit k vyříznutí rakoviny. Tato operace bude vyžadovat zřejmě mnoho brutálních a bezcitných rozhodnutí.“ nebo, že „Při hledání nového nepřítele, který nás sjednotí, nás napadlo, že se k tomuto účelu dá využít znečištění, hrozba globálního oteplování, nedostatek vody, hladomor a podobně… Skutečným nepřítelem je však lidstvo jako takové. “ V těchto kruzích je zcela normální uvažovat o redukci světové populace na 2 miliardy… Jestli jste o Římském klubu nikdy neslyšeli tak Vám doporučuji si o tom něco přečíst.
  7. To co se nepovedlo Hitlerovi silou, se teď pokouší dodělat euro-politici. Pod rouškou boje s krizí nám tu budují společnou hospodářskou vládou EU a globální finanční vládou.

Lidé obecně vnímají EU jako něco super nového a prospěšného, ale ono to tak není. Je to jenom další módní pokus o vytvoření, jak předseda evropské komise Barosso (bývalý maoista) s oblibou říká, impéria. Můžeme snad jedině dodat 4. říše…

Jsem rád, že jsme nepřijali Euro, ale ještě radši bych byl kdybychom s tohoto nového pokusu o vybudování říše vystoupili úplně. Lidi ani netuší jak je to, zatím, velmi jednoduché. Prostě se stát dalším státem podobným Švýcarsku než nás EU svojí zelenou politikou (biopaliva, fotovoltaika) dočista zrujnuje a svými euro fondy zcela opije rohlíkem… stačí jenom chtít a přesvědčit o tom ostatní, dřív než bude pozdě.

Vít Jedlička je předsedou občanského sdružení Reformy.cz a členem Strany svobodných občanů

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x