Free Porn
Středa, 19 června, 2024
Home Nezařazené EU zneužívá norského masakru k zadušení disentu

EU zneužívá norského masakru k zadušení disentu

Evropská unie spustila systém včasné výstrahy proti “extrémismu” i přes skutečnost, že EU se potýká s legitimní kritikou vlastních institucí jakožto “extrémistických”

Evropská unie nemarnila moc času a hned za tepla zneužila tucty čerstvě zabitých norských teenagerů, aby protlačila svou drakonickou agendu, Evropská unie totiž hbitě oznámila, že má v plánu v boji proti “extrémismu” spustil “systém včasné výstrahy”, problém ovšem je, že EU se potýká s legitimní kritikou svých vlastních zkorumpovaných institucí jakožto extrémistických.

„Evropská komise buduje bezpečnostní systém, aby zajistila včasné varování proti hrozbě extrémismu, xenofobie a dalších forem radikalismu, řekl v úterý mluvčí Evropské komise Michele Cercone,“ hlásí RIA Novosti.

Činitelé EU se rovněž v pondělí sešli, aby navrhli „omezit prodej střelných zbraní“ zákona-dbalým občanům, i přes to, že to byla norská politika nedovolit ani policii okamžitý přístup ke zbraním, co přispělo k rozsahu tragédie z útoku v minulém týdnu.

Po celém kontinentě roste euroskepticismus, a proto neo-liberální elita spěchá s ukazováním na ty, kdo se brání vládě lidem nevolené a lidu neodpovídající byrokratické tyranie sovětského stylu, že oni jsou spřeženci s norským masovým vrahem Andersen Behring Breivikem.

Např. skutečnost, že Breivik několik hodin před svých řáděním e-mailoval straně Pravých Finů, byla podbízena jako důkaz, že konzervativní Praví Finové nesou za masakr určitou odpovědnost. Je to jako by obviňovali Johna Lennona a Paula McCartneye za vraždy Mansonovy rodiny.

Ve skutečnosti humpolácký spěch EU k přiživení se na tragédii z minulého týdne má jen málo co dělat se zastavením dalších Breiviků, ale hodně co dělat s udušením kritiky svých vlastních institucí.

EU ve své agendě běžně využívá cejchování „extrémismem“ k diskreditaci legitimní politické opozice, zvláště když chce umlčet ty, kdo mluví proti prosazování masové imigrační politiky EU. V roce 2009 poslanci holandské Strany svobody a prominentnímu euroskeptikovi Geertu Wildersovi odmítli vstup do Británie kvůli jeho politickým názorům považovaným podle zákonů EU za urážlivé.

Podle stejného zákona bylo v roce 2009 tehdejší Labouristickou vládou zakázáno, aby v Británii bylo odvysíláno talk-show z amerického rádia hostící Michaela Savage, neboť měl „extrémistické“ komentáře, které nebyly ani specificky určeny. Zákaz byl před dvěma měsíciznovu potvrzen novou Konzervativci vedenou vládou.

I britský člen Evropského parlamentu Nigel Farage byl v roce 2009 hlavouny Komise EU pokárán jednoduše za to, že kritizoval „důležité lidi EU“.

A opravdu, podle nálezu z roku 1999 Evropského soudního dvora (případ 274/99), je kritizovat EU ilegální a misí této instituce je marginalizovat jakékoliv národní politické strany, které se nepodbízí agendě evropského federálního superstátu tím, že je očerní jako rasistické a xenofobní.

Blog European Disunion poznamenává, že opozice vůči expanzi evropského federálního superstátu byla charakterizována jako rasistická a xenofobní.

„Naznačovat, že všichni ti, kdo jsou proti britskému členství v EU jsou ‚rasističtí‘ a ‚xenofobní‘ je logickým nesmyslem. Kolikrát to ještě budeme muset říkat – vycházet dobře s dalšími národy a lidmi se nerovná tomu, být pod jejich vládou. Opozice EU je už z podstaty definice nikoliv rasistická – neboť EU není rasa. Je to politická instituce. Být rasistou proti EU je jako být rasistou proti NATO nebo proti Skotské národní straně – tedy nesmysl.“

Jelikož vůdci EU přistupují ke každému, kdo kritizuje samotnou EU jako k rasistovi nebo extrémistovi a běžně jednají, aby umlčeli jejich svobodu slova, měli by to být ti poslední, komu by se mělo důvěřovat při dohledu nad „systémem včasné výstrahy“, který slouží k identifikaci hrozeb extrémismu.

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
Tuesday, July 26, 2011

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/eu-exploits-norway-massacre-to-stifle-dissent.html (pro NWOO přeložil Miroslav P.)

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
18
0
Would love your thoughts, please comment.x