Free Porn
Pátek, 12 července, 2024
Home Nezařazené Farage pozval do Bruselu lovce bilderbergovců

Farage pozval do Bruselu lovce bilderbergovců

Europoslanci Mario Borghezio, Nigel Farage a Gerard Batten pozvali na seminář do Evropského parlamentu známého investigativního novináře, který se skupinou dlouhodobě zabývá.

Daniel Estulin je jeden z největších odborníků na problematiku tajné skupiny Bilderberg. Napsal o ní například knihu Pravda o skupině Bilderberg, která byla přeložena do více než 50 jazyků a prodalo se jí přes 3,5 milionu výtisků.

Seminář se bude konat v prostorách Evropského parlamentu 1. června na pozvání poslanců ze skupiny Evropa Svobody a Demokracie.

A je na čase. Vždyť je to právě Bilderberg, který stojí za celou evropskou integrací, včetně evropské měnové unie. Stejně tak byl například bilderbergovci vybrán a do funkce dosazen evropský prezident Herman Van Rompuy, účastník těchto schůzek.

Postupy vyzkoušené při násilném sjednocování Evropy by představitelé Bilderbergu rádi uplatnili i v celosvětovém měřítku. Mluví o jedné světové vládě, s jednou světovou bankou, jedním ministerstvem financí, zdravotnictví, jednou měnou.

Euroskeptičtí poslanci proto Estulina pozvali, aby o spolku, o kterém se v médiích téměř nic nedočtete, promluvil. Vadí jim totiž, že skupina vyvolených lidí tajně, za zdmi přísně střežených hotelů, rozhoduje o globálních záležitostech bez vědomí občanů.

O tajném spolku elitních politiků, bankéřů, novinářů a průmyslníků, kteří se netají plány na celoplanetární řízení země, se v České republice hovoří především v souvislosti s předsedou TOP 09 Karlem Schwarzenbergem.

Ten navštívil už dvě setkání Bilderbergu, ale protože jde o netransparentní skupinu, která obsah svých jednání úzkostlivě drží v tajnosti, byl za to politiky kritizován a je na návštěvu i často dotazován od voličů.

Svou účast ale bagatelizuje tvrzením, že šlo o pouhou konferenci “s velice zajímavými přednáškami”.

Letošní setkání bilderbergovců proběhne ve španělském městečku Sitges ve dnech 3. – 6. června. Podle některých indicií by hlavním tématem debat měla být hospodářská krize, respektive to, jak ji ještě o další rok prodloužit.

Adam Bartoš www.prvnizpravy.cz

Rádi bychom za Reformy.cz byli při tom. Prosím přispějte nám na cestovní náklady a ubytování 4000Kč, abychom mohli výlet realizovat a přednášku natočit. Jednotlivé dary na cestu zveřejníme níže (v případě, že by cesta z jakéhokoliv důvodu nedopadla dary vrátíme):

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
25
0
Would love your thoughts, please comment.x