Free Porn
Středa, 26 června, 2024
Home Nezařazené Konspirační teorie ohledně 11. září vysvětlena v pěti minutách

Konspirační teorie ohledně 11. září vysvětlena v pěti minutách

Ráno 11. září devatenáct mužů vyzbrojených řezačkami na koberec, vedených mužem na dialýze, který bydlel v jeskynní pevnosti přes půl zeměkoule a jenž používal laptop a satelitní telefon, vedl nejúspěšnější průnik nejvíce chráněného vzdušného prostoru na světě, přemohlo posádku letadel, cestující i vojensky trénované piloty, na čtyřech komerčních letech a poté s těmito letadly letělo hodinu a půl, divoce mimo stanovený kurz bez toho, aniž by je obtěžoval jediný stíhač.
Těchto devatenáct odhodlaných náboženských fundamentalistů, jež pili alkoholšňupali kokain a žili s růžovovlasými striptérkami , dokázalo zničit tři budovy se dvěma letadly v New Yorku, zatímco pilot, jenž nedokázal řídit jedno motorovou Cesnu, byl schopen letět s 757 a ve výšce 2400m byl schopen provést 270° otáčku a srovnat se zároveň se zemí a zasáhnout přesně účetně-analytické oddělení v Pentagonu, kde pracovníci ministerstva obrany pracovali na záhadě, kam zmizelo 2,3 bilionu dolarů, které prohlásil ministr obrany Donald Rumsfeld za “zmizelé” z pokladny ministerstva den předtím, tj. 10. září 2001.

Naštěstí novináři věděli, kdo to udělal, během minut, učenci během několika hodin, administrativa to věděla během jednoho dne, a důkazy doslova spadly z nebes do klína FBI. Ale z nějakého důvodu banda šílených konspiračních teoretiků se dožadovala vyšetřování největšího útoku na americké půdě v historii.
Vyšetřování bylo odloženénedostatečně financované, nastavené tak, aby selhalo, mělo střet zájmů – a mělo zastírat od začátku do konce. Bylo založeno na svědectví získané z mučení, jehož záznamy byly poté zničeny. Také se ve vyšetřování zapomnělo zmínit o budově WTC7. A také o Able DangerPtech , o Sibelu EdmondsoviOBL a CIA. A také se zapomnělo zmínit o cvičení, jehož tematika byla: Unesená letadla vlétnou do dvou budov. Cvičení probíhalo ve stejný čas jako výše uvedený incident. Ve vyšetřování lhal: Pentagon, CIABushova administrativa, a co Bush a Cheyney ? Nikdo dobře neví,  co řekli, protože vypovídali v tajnostimimo záznamy, za zavřenými dveřmi, ne pod přísahou. Také je nezajímalo, kdo poskytl prostředky, protože ta to otázka je “velmi málo významná“. Ale komise 9/11 vypověděla všechny otázky veřejnosti (mimo ty, jež kladli členové rodin obětí) a přenesla vinu na zodpovědné (přesto nikdo z nich neztratil práci) a rozhodla, že útoky byli zapříčiněny “selháním představivosti” protože “…si nedovedu představit,  že by někdo mohl vlítnout s letadlem do budovy” mimo PentagonuFEMANORADu a NRO.

DIA zničila 2,5TB dat o “Able Danger”, ale to je v pořádku protože určitě nebyly důležité.
SEC zničil svoje záznamy v oblasti “Insider Tradingu” před útoky, ale to je v pořádku, protože zničit největší vyšetřování v historii je součást procesu zacházení s důkazy.
NIST prohlásil za tajná data, jež modelovala pád WTC7, ale to je v pořádku, protože zveřejnění dat by ohrozilo “veřejnou bezpečnost”.
FBI argumentovala, že všechen materiál související s jedenáctým zářím by měl být držen mimo veřejnost, ale to je v pořádku, protože pravdě podobě FBI nemá co skrývat.

Tento muž neexistoval,  a také vám nemá co říct, co by stálo za pozornost. A pokud říkáte něco jiného, jste paranoidní konspirační terorista. A za sloužíte si, ,aby se vám celé lidstvo vyhýbalo. A totéž  je  s ním a s níms  ním a s ní( a s ní, s ní, a s ním).

Usama bin Laden žil v jeskynní  pevnosti v horách v Afghánistánu, ale nějak se mu podařilo dostat se pryč. Pak se schovával v Tora Bora, ale zase nějak unikl. Pak žil v Aboatobadu po několik let, posmívaje  se nejvíce vyspělému rozvědnému sytému na světě, vybaveném nejsofistikovanější technologií za posledních deset let, vydávaje video za videem naprosto beztrestně (a stávaje se mladším a mladším), než ho nenašel hrdinný nájezd SEAL jednotky. Tento nájezd nebyl na záznamuv němž se nebránil nebo nepoužil svoji ženu jako živý  štít a v němž zasahující tým zpanikařil a zastřelil neozbrojeného muže, pravděpodobně nejlepší zdroj informací na světě o těch zbabělých teroristech. Pak jeho tělo hodili do oceánu před tím, než by o tom někomu řekli. Pak dva tucty těchto členů SEAL týmu zemřelo při nehodě helikoptéry v Afghánistánu.

Tento příběh o jedenáctém září vám byl přinesen médii, jež vás pravdivě informovala  o zabití Kennedyhomiminkách v inkubátorech a o mobilních továrnách a záchraně Jessicy Lynch.
Pokud máte jakékoliv otázky o tomto příběhu, tak jste, obšoust, paranoidní, sociopat, pojídač štěňátek a vrah batolat a budete nesnášen každým v okolí. A pokud máte rád svoji zemi a svoji svobodu, štěstí, duhu, rock’n’roll,  štěňátka, jablečný koláč a svoji babičku, tak nikdy nepojmete v podezření tento příběh a neřeknete to nikomu. Nikdy.
Toto bylo oznámení veřejné služby od: Přátel, FBICIANSADIASECMSMBílého domuNIST a komise jedenáctého září.
PROTOŽE V NEVĚDOMOSTI JE SÍLA. (FILM: George Orwell: 1984)

zdroj: corbettreport.com

Kam dál:

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x