Free Porn
Pátek, 12 července, 2024
Home Nezařazené Nový mediální spin: Napadneme Sýrii, abychom mohli bojovat s Al-Káidou (kterou tam...

Nový mediální spin: Napadneme Sýrii, abychom mohli bojovat s Al-Káidou (kterou tam zuřivě dovážíme)

Al-Káida je takovým švýcarským nožíkem určeným pro destabilizaci. Jednoduše řečeno, je to nástroj k vytváření krizí, které umožňují mocenské struktuře nabídnout svá “řešení” v různých souvislostech.

Ron Paul k Sýrii, Iránu a novým sankcím (1.8.2012)

[iframe width=”600″ height=”330″ src=”http://dotsub.com/media/5635f0c1-6680-4189-b9a4-b85c00f128b8/embed/” frameborder=”0″]

Dnes ‘rebelové’ v Sýrii, včera ‘povstalci’ v Libyi, předevčírem teroristi ve ‘válce proti teroru.’ Předtím spojenci proti Srbsku (bez ohledu na jakou stranu konfliktu se stavíte), v 80-tých letech bojovníci za svobodu. Přízračný nepřítel, udajně řízený Usámou Bin Ládinem a prvotřídními džihádisty jako byl Anwar al-Awlaki (který pár měsíců po 9/11 večeřel se smetánkou v Pentagonu a který pracoval pro FBI) je ve skutečnosti jen prodlouženou rukou zahraniční politiky Spojených států a Pentagonu. Al-Káida je přesouvána na geopolitické šachovnici dle pokynů svých majitelů v kruzích západních mezinárodních tajných služeb. Jedná se o jeden z největších vládních podvodů, který předčí snad jen podvod s “lidmi zaviněným globálním oteplováním.” Přesto je tato taktika jednou z nejstarších triků ve sbírce všech mocichtivých států.

I člověk, který jen zběžně čte zprávy je otevřeně informován o tom, že Spojené státy ovládaly síly Al-Kájdy v Libyi, a byly jejími otevřenými spojenci. “Rebelské” síly Al-Kájdy byly doslova letecky dopraveny do Sýrie a opět se otevřeně staly spojenci západu k plánovanému svržení Assada. Duševní schopnost double-thinku je nezbytná k přijetí kontradikce záměrného podporování nepřítele Spojených států číslo jedna ve své trvající válce proti terorismu (což je samo o sobě oxymoron, neboť válka je teror na profesionální úrovni). Assadova Sýrie je jen dalším dominem v oficiálních válečných plánech, jak je to popsáno v dokumentu Path to Persia (Cesta k Persii).

LONDON TELEGRAPH: Libye: Západ a Al-Káida na stejné straně
THE GUARDIAN: Al-Káida rozhodující silou pro vítězství rebelů ve východní Sýrii
NY TIMES: V Libyi je bývalý nepřítel v roli spojence
RT : Al-Káida a Západ in společně v Sýrii?
REUTERS: Lokální války rozmazávají hrozbu Al-Kájdy Západu
LONDON TELEGRAPH: Syrská krize vede k nepravděpodobným společníkům
TONY CARTALUCCI: Al-Káida podporuje změnu režimu Spojených států v Sýrii
TONY CARTALUCCI: Brookingův institut – “Jakou cestou do Persie?”

Zcela jasně vstupujeme do nové fáze ve válečné propagandě vůči Sýrii, která je ohlašovaná novým obratem v rétorice estabilishmentu NATO. Ten se nyní rozhodl využít přítomnost bojovníků Al-Kájdy v Sýrii, z nichž mnoho bylo dopraveno do země vzdušnými silami NATO, jako ospravedlnění pro širší vojenský útok.

Celé měsíce se média estabilishmentu snažila marginalizovat přítomnost a vliv rebelů Al-Kájdy jakožto prostředku k legitimizaci snahy Svobodné syrské armády (FSA) k svrhnutí prezidenta Bashara Assada, kterou NATO podporuje.

I přes nespočet bombových útoků a vražd zaměřujících syrský režim byl fakt, že bojovníci Al-Kájdy stojí za většinou násilí, považován za tabu. Některá mainstreamová média raději preferovala spin konspiračních teorií, že za bombovými útoky stojí Assadovy síly, než aby musela přiznat pravdu.

Nyní mainstreamová média připouštějí, že Al-Káida stojí za většinou proti-Assadského násilí v Sýrii a že syrská opozice je z větší části vedená bojovníky Al-Kájdy, kteří jsou podporovaní rebely podporovanými Spojenými státy.

Jako by toho nebylo málo, vysoce postavení funkcionáři Spojených států, jako velvyslankyně Susan Rice a samotný Bílý Dům teroristickým bombovým útokům v Damašku v podstatě zatleskaly.

V Březnu uniklé e-maily mimo jiné odhalily, že Pentagon plánoval řídit teroristické útoky a vraždy uvnitř Sýrie ve snaze svrhnout Assada.

I přes to, že Spojené státy uvítaly útoky vedené Al-Kájdou jakožto nástroj další destabilizace syrské vlády, estabilishment zárověň bezostyšně spustil novou kampaň ohýbání reality, ve které tvrdí, že Al-Káida pouze kapitalizuje na syrském povstání, i když Al-Káida ve skutečnosti celé povstání vede.

Nová zpráva z korporace RAND potvrzuje, že:

“[od prosince] Al-Káida provedla přibližně dva tucty (24) útoků, primárně proti syrským bezpečnostním silám. Téměř všechny útoky byly sebevražedné útoky auty naloženými výbušninou a vyústily ve více než 200 smrtí a 1,000 zranění.”

Zpráva také poznamenává, že Al-Káida v Sýrii zdvojnásobila své počty. Dle Ministerstva zahraničí Spojených států, jak Al-Káida rozšiřuje svoji přítomnost do velkých měst, získává “rostoucí množství sponzorů z Perského zálivu a Levanty.”

Co však stojí za povšimnutí je, že zpráva vynechává jeden podstatný fakt – mnoho z těchto bojovníků Al-Kájdy bylo letecky dopraveno do Sýrie z Libye vzdušnými silami NATO hned po svržení Kaddáfího. Jak London Telegraph napsal v listopadu loňského roku, Libijští rebelové a zbraně byly posílány do Sýrie nově ustanovenou loutkovou vládou NATO.

Telegraph také upozornil na fakt, že se Abdulhakim Belhadj, nyní šéf Vojenské rady Tripolisu, “sešel s vůdci Svobodné syrské armády v Istanbulu a na tureckých hranicích” poté, co tam byl vyslán Mustafou Abdulem Jalilem, the prozatimním Libyjským prezidentem.

Belhadj je bývalou tváří Libyjské islamické bojující skupiny (LIFG – Libyan Islamic Fighting Group), výběžek Al-Kájdy identifikovaný Ministerstvem zahraničí spojených států jako teroristická organizace, která reprezentuje druhou největší kohortu (vojenskou skupinu) zahraničních bojovníků v Iráku zodpovědnou za smrti vojáků Spojených států.

Tyto detaily jsou vynechány ve zprávě RANDu z dobrého důvodu – vojensko-průmyslový komplex Spojených států a média západních estabilishmentů nakloněných NATO totiž nyní využívají přítomnost bojovníků Al-Kájdy uvnitř Sýrie jako důvod k napadnutí Sýrie – přestože NATO v první řadě pomohlo těmto teroristům do Sýrie vstoupit.

“Kromě snahy pomoci ukončit Assadovu vládu je tu vzrůstající potřeba provést utajenou kampaň proti Al-Kájdě a jiným extrémistickým skupinám získávajících vliv Sýrii,” píše RANDův Seth Jones a argumentuje, že bojovnící Al-Kájdy by neměli být házeni do stejné kategorie jako FSA, protože rebelové Svobodné syrské armády jsou “znepokojeni vzrůstajícím zapojením Al-Kájdy.”

Nicméně, jak zpráva London Guardian odhaluje, Al-Káida a FSA podporovaná NATO spolupracují ruku v ruce při destabilizaci Sýrie v přípravě na změnu režimu.

“Máme jasné instrukce od našeho vedení [Al-Kájdy], že pokud bude FSA potřebovat naši pomoc, měli bychom ji poskytnout. Pomáháme jim s IED (improvised explosive device – improvizované výbušné zařízení) a automobilovými náložemi. Naším hlavním talentem jsou bombové útoky,”

To řekl bývalý rebel FSA, který přešel k veliteli Al-Kájdy Abu Khuderovi a dodal, že bojovnící Al-Kájdy se se syrskými rebely setkávají “každý den.”

Kromě toho jsou bojovníci rebelů běžně fotografováni s motivy Al-Kájdy. Také existuje nespočet videí, která ukazují, že opoziční síly vlají vlajku Al-Kájdy. (některá jsou nahrána na dotsub v článku Syrští rebelové rabují křesťanské kostely)

Fakt, že zpráva Guardianu nyní vytrubuje do světa, jak těsně Al-Káida a FSA spolupracují, je velmi ironický, neboť celé měsíce ty samé noviny přebíraly anonymní zprávy na twitteru prohlašující, že bombové útoky – které jsou nyní otevřeně uznávány jako díla Al-Káidy – byly vykonávány jako útoky pod falešnou vlajkou (False Flag) Assadovýmy silami.

V uznání toho, že Spojené státy a Al-Káida stojí v Sýrii na stejné straně se Hillary Clintonová pokusila učinit jisté odlišení poznámkou, že Al-Káida “pouze prohlašuje, že podporuje opozici,” zatímco ve skutečnosti – jak zpráva Guardianu a záplavy dalších potvrzují – je jejich vztah symbiotický.

Toto falešné odlišení se bude NATO snažit protlačit v ospravedlnění vojenského útoku proti Sýrii na základě “vyhánění Al-Kájdy” a to i přes to, že Al-Káida je opět ve spojenectví s vojensko-průmyslovým komplexem, stejně jako je spojencem v zaměřování Iránu jako dalšího domina, které má na Blízkém východě padnout.

Dokument: Al-Káida neexistuje
Vznik, financování, propojení na tajné služby

Další články, které by Vás mohly zajímat:

Spojené státy se snaží zahájit plnohodnotnou proxy válku v Sýrii

 

US-NATO válka proti Sýrii: Budou námořnictva západu konfrontovat Rusy u syrského pobřeží?

 

Válečná propaganda z Blízkého východu – velký obrázek

 

Syrští rebelové rabují křesťanské kostely

 

Sýrie nad svým územím sestřelila tureckou stíhačku F-4

 

Jádro článku pochází od Paula Josepha Watsona z www.infowars.com

Jiří Bok je člen klubu Reformy.cz

Korekturu provedl Jiří Novák

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x