Free Porn
Úterý, 16 července, 2024
Home Nezařazené Putin (zase) vypekl Západ: Guardian hlásí, že na Ukrajinu vstupují ruská vojska

Putin (zase) vypekl Západ: Guardian hlásí, že na Ukrajinu vstupují ruská vojska

aktualizace: Ukrajina a Rusko se dohodly, jak naloží s humanitárním konvojem

Spolu s tím, jak se ‚humanitární‘ konvoj 300 na bílo natřených náklaďáků šine k Ukrajinské hranici, tak to podle Guardian vypadá, že přes veškerou rozjařenost trhů kvůli komentářům o „zamezení konfliktu“ z dnešního rána vyslal Vladimir Putin ve čtvrtek večer přes ukrajinskou hranici skutečný ‚zelený‘ ruský vojenský konvoj.

Jak hlásí Guardian,

Spolu s tím, jak se ty bílé náklaďáky zastavily jen kousek od ukrajinské hranice, tak na ukrajinské území ve čtvrtek pozdě večer přejel jiný ruský konvoj.

Guardian viděl kolonu 23 bojových vozidel pěchoty s podpůrnými palivovými cisternami a s dalšími logistickými vozidly s oficiálními ruskými poznávacími značkami směřujícími k hranici u ruského města Doněck.

Podpořme Reformy.cz zakoupením užitkových předmětů včetně oděvních doplňků s tématickou výzdobou na eshop.reformy.cz

 

Poté, co si tato vozidla dala přestávku na kraji silnice až do setmění, přešel pak konvoj na ukrajinské území, k čemuž použil vyježděnou prašnou cestu, po níž jasně projel dírou v plotě z ostnatého drátu vyznačujícím hranici. V tom šeru bylo při přejezdu kolony na Ukrajinu vidět i ozbrojené muže u pohraničního plotu.

Kyjev už nad touto stranou hranice v této oblasti ztratil kontrolu.

Tyto náklaďáky nejspíš nepředstavují plnocennou oficiální ruskou invazi a není jasné, jak hluboko plánují na ukrajinské území cestovat, a jak dlouho se zdrží. Byl to ale nezvratný doklad toho, co Ukrajina už dávno tvrdí – že uvnitř jejích hranic vyvíjí aktivitu ruská vojska.

Tato obrněná kolona vypadá, jak se to jeví Guardianu, jako další důkaz ruského vměšování, které Kreml opakovaně popíral.

Více se dočtete zde…

Telegraph to potvrzuje:

Během prvního potvrzeného očitého pozorování takovéhoto incidentu Západními žurnalisty z Ruska na Ukrajinu ve čtvrtek v noci přejela kolona obrněných vozidel a vojenských náklaďáků.

Telegraph krátce před 10 h místního času pozoroval kolonu vozidel obsahující jak bojová vozidla pěchoty, tak lehce oplechované náklaďáky při přejezdu na Ukrajinu přes podloudný hraniční přechod u ruského města Doněck.

Více se dočtete zde…

*  *  *

Takže předpokládáme, že to znamená, že akcie vrátí všechny své zisky? Lol…

*  *  *

Samozřejmě, že máme podezření, že kdybychom se zeptali Putina, tak by to byl pouhý vjezd do nezávislé suverénní republiky … nikoliv na Ukrajinu jako takovou … i když jsme si jisti, že už dobře víme, jak tuhle akci bude interpretovat Západ.

Pro Reformy.cz přeložil Miroslav Pavlíček

Zdroj: zerohedge.com

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
17
0
Would love your thoughts, please comment.x