Free Porn
Pátek, 21 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Švédská zdravotní rada upřednostňuje při péči o virem napadené migranty před Švédy...

Švédská zdravotní rada upřednostňuje při péči o virem napadené migranty před Švédy se zhoršeným zdravotním stavem a seniory

Švédská Národní rada zdravotní a sociální péče vypracovala směrnice pro upřednostňování při péči o pacienty s čínským koronavirem, podle nichž mohou být starší švédští občané ponecháni, aby zemřeli, ve prospěch přednostní pomoci ilegálním migrantům.

Podle těchto nových směrnic mohou Švédští senioři a Švédové se zhoršeným zdravotním stavem dostat menší prioritu než mladí, zdraví ilegální migranti.

Dr. Thomas Lindén z Národní rady zdravotní a sociální péče řekl, že zdravotníci musí upřednostňovat podle zdravotních potřeb a ne na základě občanství, uvádí Nyheter Idag.

„Principy prioritizace uvádí, že bychom měli upřednostňovat na základě zdravotní potřeby a že všichni lidé mají stejnou hodnotu. To pro někoho, kdo pracuje v průmyslu zdravotní péče, znamená, že když před sebou máte lidi, tak byste neměli uvažovat o právním statutu, občanství atd., nýbrž že se to musí řídit zdravotní potřebou,“ řekl.

„Další otázkou je, co regiony dělají s lidmi, kteří nemusí mít povolení k pobytu, např. ti ‚bez papírů‘ aj. Je důležité, zvláště pro ně, aby se jim dostalo péče, ale také kvůli ochraně před šířením infekce. Jak pro tyto lidi, tak pro společnost jako celek, je důležité, aby se jim dostalo péče, a zastavilo se tak šíření infekce,“ dodal Lindén.

Předchozí zprávy tvrdily, že švédská vláda začala rozpracovávat plány na třídící systém pro případ nedostatku lůžek a jednotek intenzivní péče, budou-li přetíženy péčí o koronavirové pacienty.

Tato zpráva přišla poté, co bývalý lékařský odborník na prevenci infekcí Staffan Sylvan uvedl, že zdravotní systém země není na události větší nakažlivé infekce vůbec připravena.

„Naše nemocnice už mají těžké problémy s přijímáním kriticky nemocných pacientů a s péčí o ně. Proč se šíří ty dezinformace o naší připravenosti?“ řekl koncem minulého měsíce.

Řada švédských úřadů v minulosti už migranty před zranitelnými skupinami Švédů upřednostňovala včetně roku 2016, kdy se různé domovy invalidů a alzheimeristů vystěhovávaly z budov, aby se přetvořily na ubytovny pro žadatele o azyl.

JONATHAN NACKSTRAND/AFP/Getty

CHRIS TOMLINSON

29 Mar 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/03/29/sweden-health-board-prioritise-migrants-over-swedes-with-pre-existing-conditions-elderly-for-virus-care/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x